Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Këllëf jastëku Oriental

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000041577
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-51%

Këllef jastëku me material 100% pambuk. Ju ofron rehati dhe butësi për kokën pas një dite të gjatë pune. Dizajni me ngjyra të gjalla dhe orientale e bëjnë këtë këllëf jastëku një domosdoshmëri në koleksionin e këllëfëve të shtëpisë tuaj. I disponueshëm në ngjyrë blu dhe lejla. Përmasa 50x50cm. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Këllëf jastëku Oriental

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Këllef jastëku me material 100% pambuk. Ju ofron rehati dhe butësi për kokën pas një dite të gjatë pune. Dizajni me ngjyra të gjalla dhe orientale e bëjnë këtë këllëf jastëku një domosdoshmëri në koleksionin e këllëfëve të shtëpisë tuaj. I disponueshëm në ngjyrë blu dhe lejla. Përmasa 50x50cm. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Këllëf jastëku Dormeo i cili do ti shtojë ngjyrat dhomës tuaj të ndenjes ose dhomës së gjumit. Materiali 100% pambuk i cili do të sigurojë butësi dhe rehati për ju gjatë kohës që jeni duke pushuar. I përshtatshëm për të gjithë jastëkët në përmasë 50x50cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë lahet në 60°C
Materiali pambuk
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x50 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star