ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Karrige e palosshme Cozy

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000072707
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Karrige e rehatshme dhe e palosshme në formë fluture një zgjidhje ideale dhe praktike. Me material special si gëzof në pjesën e jashtme dhe e mbushur me material memory. Ndjehuni mirë dhe rehat gjatë leximit të pasdites, studimit apo nëse po shikoni një film. Nuk zë shumë hapësirë. 2 ngjyra të disponueshme. Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg.

Karrige e palosshme Cozy

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Karrige e rehatshme dhe e palosshme në formë fluture një zgjidhje ideale dhe praktike. Me material special si gëzof në pjesën e jashtme dhe e mbushur me material memory. Ndjehuni mirë dhe rehat gjatë leximit të pasdites, studimit apo nëse po shikoni një film. Nuk zë shumë hapësirë. 2 ngjyra të disponueshme. Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Super e rehatshme, në çdo moment

Karrigia Dormeo e përbërë nga një material shumë i butë si pellush do t'ju ofrojë rehati të paimagjinueshme kur jeni duke lexuar, studiuar apo duke parë nje film. Kjo karrike ofron shumë rehati, dhe tashmë do të jetë vendi juaj i preferuar, kur dëshironi të pushoni dhe relaksoheni.

Zgjidhje praktike për çdo shtëpi

Karrigia Dormeo është shumë praktike, ajo mund të mbyllet dhe ju mund ta levizni dhe ta vendosni ku ju të dëshironi.

E disponueshme në dy ngjyra shumë të bukura: bezhë dhe gri të cilat kombinohen lehtësisht me çdo ambjent.

DORMEO COZY FOLD-A-CHAIR

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Lartësia e karriges: 43,2 cm
Materiali material memory, metal, polistër
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, gri
Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 82,5 cm H x 86,4 cm W x 71,1 cm D

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star