Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Yin&Yan

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000083079
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-87%

Jorgani Yin&Yan është dizenjuar në mënyrë perfekte për të balancuar butësinë dhe rehatinë, dhe për të siguruar një gjumë të qetë. Me materiale cilësore dhe trajtuar me vaj Argani për më shumë butësi dhe rehati. Lahet në lavatriçe me 60°C, e disponueshme në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Yin&Yan

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgani Yin&Yan është dizenjuar në mënyrë perfekte për të balancuar butësinë dhe rehatinë, dhe për të siguruar një gjumë të qetë. Me materiale cilësore dhe trajtuar me vaj Argani për më shumë butësi dhe rehati. Lahet në lavatriçe me 60°C, e disponueshme në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjohuni me harmoninë e Yin&Yan

Dormeo sjell koleksionin më të ri, dhe çdo kush tani mund të besoj që të kundërtat mund të qëndrojnë sëbashku në harmoni perfekte me njera-tjetrën. Jorgani është me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe mbulesa e trajtuar me vaj argani një kombinim i teknologjisë moderne dhe trajtimeve natyrale për të siguruar një gjumë të qetë siç ju e dëshironi.

Kombinimi perfekt i materialeve moderne & tradiocionale

Jorgani Dormeo Yin&Yan dizenjuar për të balancuar butësinë dhe rehatinë dhe për t'ju siguruar gjumë të qetë përgjatë gjithë vitit. Me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, plotësisht i ajrosshëm dhe shumë i butë për rehati makismale. Mbulesa e trajtuar me vaj argani siguron më shumë butësi dhe rehati dhe sigurisht dhe shumë avantazhe të cilat janë të njohura për shëndetin.

Jorgani Yin&Yan lahet me 60°C dhe është i disponueshëm në përmasë: 140x200cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbushja 100% PES fiber 200GSM
Programi Dormeo Fjetja
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star