Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Sleep Sensation

Photo
Video
-50%

Jorgani sleep sensation është i lehtë, i butë dhe i ngrohtë. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani ka veti shumë të mira termike, duke ju dhuruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë. Lahet në 60°C, temperaturë në të cilët vriten të gjitha mikrobet. I disponueshem në 2 përmasa 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Sleep Sensation

Çmimi: 6.990 Lekë


Oferta: 3.495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani sleep sensation është i lehtë, i butë dhe i ngrohtë. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani ka veti shumë të mira termike, duke ju dhuruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë. Lahet në 60°C, temperaturë në të cilët vriten të gjitha mikrobet. I disponueshem në 2 përmasa 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini mirë me mikrofibrat e avancuara Wellsleep ® 

Jorgani Sleep sensation përbëhen nga mikrofibrat speciale Wellsleep, të cilat janë më të mirat në stabilizimin e temperaturës së trupit duke I bërë këto produkte ideale për tu përdorur në çdo stinë të vitit.Forma e tyre do të qëndrojë e njëjtë dhe pas shumë përdorimesh, si ditën e parë që ju i bëtë tuajat.

Jorgan i ajrosshëm dhe i lehtë.

Qepja e veçantë e jorganit  në formë rombesh do mbështjellë çdo natë trupin tuaj me butësinë e tij, duke I ofruar atij ngrohtësinë e nevojshme.

Materiali

  • 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
  • Mbushja: 100% poliestër
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Mbushja e materialit: 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), e bardhë (natyrale), 80 gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbushja 100% poliestër, 350 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200; 200x200
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star