ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Renew Natura

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000122130
Photo
Video
-50%

Jorgan Renew Natura është i butë, i ngrohtë dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë prej pëlhure të hollë me një pamje tërheqëse dhe e mbushur me mikrofibra të buta. Për mirëmbajtje të lehtë, mund të lahet plotësisht në 60℃ , temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Renew Natura

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 5,990 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgan Renew Natura është i butë, i ngrohtë dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë prej pëlhure të hollë me një pamje tërheqëse dhe e mbushur me mikrofibra të buta. Për mirëmbajtje të lehtë, mund të lahet plotësisht në 60℃ , temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i freskët dhe i qetë gjatë gjithë vitit

Jorgani Dormeo Renew Natura do t'ju sigurojë qetësi gjatë gjithë vitit. Ky jorgan i mrekullueshëm i butë është bërë prej pëlhure të lëmuar me qepje në një model të bukur xhepash të fryrë për mbushje, për të shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë jorganin. Mbushja është bërë nga mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra Tencel ™ Lyocell për të siguruar ajrosje sa me te mirë.

Jorgan me mikrofibra të avancuara

Për lehtësi maksimale dhe komoditet të butë, ne kemi shtuar fibra WellSleep në mbushje. Struktura unike e fibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri, të cilët shtojnë një vëllim shtesë në jorgan duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë dhe të lehtë. Fibrat WellSleep gjithashtu lejojnë një ajrosje shumë të mirë, gjithmonë duke garantuar një mjedis të freskët dhe higjenik gjumi.

Për gjumë të qetë dhe të shëndetshëm

Për rezistencë dhe veti hipolergjike, mbushja e jorganit Renew Natura përmban gjithashtu fibra Tencel ™ Lyocell. Këto fibra janë bërë nga bimë eukalipt dhe kanë aftësi të shkëlqyeshme në përthithjen e lagështisë, duke siguruar freski. Duke qenë gjithashtu natyrshëm hipoalergjik, zvogëlon rritjen bakteriale në një mënyrë natyrale, duke parandaluar zhvillimin e aromave të pakëndshme.

Karakteristikat praktike për lehtësi maksimale

Mbushja e jorganit Renew Natura shpërndahet në mënyrë të barabartë në xhepat e fryrë, të cilat parandalojnë rrëmujat e mbushjes pas larjes. Jorgani gjithashtu ka dy sythe në qoshe në të cilat mund të lidhni një mbulesë. Kjo do të sigurojë që të mos ketë zhvendosje të jorganit brenda mbulesës dhe nuk do të duhet ta rregulloni përsëri çdo mëngjes ose mbrëmje.

Jorgani Renew Natura mund të lahet plotësisht në temperaturën 60 °C që vret marimangat e pluhurit dhe është i disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (AirX System); Linning under bottom fabric: 100% polypropylene
Mbushja 50% lyocell (TencelTM Lyocell), 50% Polyester (Wellsleep® advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star