Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan 2 shtresor Perfect Sleep

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Jorgan me 2 shtresa i cili do të shtojë ngrohtësinë dhe ngjyrat dhomës tuaj të gjumit. I përbërë nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që mund të përdoret gjatë verës dhe një i trashë për në dimër ose mund të përdoren të dy sëbashku. Lahet në 40°C. 4 kombinime të ndryshme ngjyrash dhe 2 përmasa 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan 2 shtresor Perfect Sleep

Nga Çmimi: 12,990 Lekë Deri në


Oferta: 3,890 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan me 2 shtresa i cili do të shtojë ngrohtësinë dhe ngjyrat dhomës tuaj të gjumit. I përbërë nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që mund të përdoret gjatë verës dhe një i trashë për në dimër ose mund të përdoren të dy sëbashku. Lahet në 40°C. 4 kombinime të ndryshme ngjyrash dhe 2 përmasa 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Trajtojeni gjumin tuaj me ngrohtësi dhe konfort.

Ju meritoni më të mirën, kështu që pse të mos e gëzoni atë në të gjitha stinët? Jorgani i dyfishtë premton gjumin perfekt në ngrohtësi dhe rehati, duke bërë kombinimin e dy jorganëve të veçantë në një të vetëm. Kjo zgjedhje perfekte për 4 sezonet do të thotë që ju:

  • Përdorni vetëm jorganin e trashë në vjeshtë/pranverë.
  • Përdorni vetëm jorganin e hollë në verë.
  • Kombinoni të 2 jorganët, të hollë dhe të trashë në dimër.

Krijoni një dizanj tërheqës.

Dhe ne nuk duhet të harrojmë që vëndi ku ne flejmë duhet të jetë ai që i bën thirrje kuptimeve tuaj. Ana e sipërme e jorganit të lehtë përmban një primtim tërheqës në fundin e tij që ofron një kontrast me ngjyrën.

Nje zgjedhje funksionale dhe dekorative.

Stili i tij tërheqës do të thotë që ju mund ta përdorni jorganin si dekorativ ose batanije - duke ju ngrohur gjatë gjithë vitit, ndërkohë që i jep shkëlqim dhe dhomës tuaj të gjumit.

Lahet plotësisht.

Ç'farë është më tepër, jorgani i dyfishtë për gjumin perfekt mund të lahet plotësisht, që do të thotë se nuk ka nevojë për mbulesë.

Një ndenjë e butë dhe me vëllim.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep janë të zhdërvjellëta në përdorim dhe funksion. Struktura unike e fibrave krijon xhepat e ajrit që të shtoni volum ekstra për një ndjenjë të jashtëzakonshme butësie.

Rezistenca e natyrshme për një higjenë optimale.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep bëjnë thithjen e lagështirës për të siguruar një rezistencë shumë efektive kundër njollave dhe aromave të pakëndshme.

DORMEO PERFECT SLEEP DOUBLE DUVET

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% poliestër (mikrofibra)
Mbushja 50% fibra viskoz , 50% fibra poliestër (Wellsleep®)
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200 dhe 200x200
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

4

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

elona

www.delimano.al

03/01/2017

shume i mire
Eshte i ngrohte.. perfeky per dimer

Produktet 1