Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan me dy shtresa Bianca

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000122345
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.

Jorgan me dy shtresa Bianca
Nga 5,990 Lekë Deri në
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.

Më shumë
Detajet e produktit
Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star