ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Lan Space

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110049119 SKU: 110049119
Photo
Video
-54%

Jorgani Lan Space është një aksesorë shtesë por i rëndësishëm në dhomën e gjumit të fëmijës suaj. Jorgani me dizajn të këndshëm me një planet, yje, raketë dhe astronaut. Mbulesa me material pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL, antialergjik, dhe mbushja e jorganit me material mikrofiber WELLSLEEP® për me shumë butësi. Me madhësi 140x200 cm dhe i kthyeshëm për dy pamje të shkëlqyera në një.

Jorgan Lan Space

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgani Lan Space është një aksesorë shtesë por i rëndësishëm në dhomën e gjumit të fëmijës suaj. Jorgani me dizajn të këndshëm me një planet, yje, raketë dhe astronaut. Mbulesa me material pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL, antialergjik, dhe mbushja e jorganit me material mikrofiber WELLSLEEP® për me shumë butësi. Me madhësi 140x200 cm dhe i kthyeshëm për dy pamje të shkëlqyera në një.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jorgan i rehatshëm për ëndrrat shumëngjyrëshe

Jepini fëmijës tuaj një jorgan të butë, të ngrohtë dhe të rehatshëm për tu mbuluar. Jorgan me cilësi të lartë dhe i këndshëm, me materialet më të mira dhe me një motiv hapësinor për t’i bërë kohën e gjumit femijeve edhe më argëtuese.

Gjumi është ilaçi më i mirë

Gjumi i mirë natën është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm dhe është veçanërisht i rëndësishëm për fëmijët. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që shtrati i fëmijës tuaj të jetë bërë nga materiale që i mbajnë ato rehat gjatë gjithë ditës ose natës, kështu që ata të zgjohen të freskuar, të lumtur dhe të gatshëm për jetën.

Një dizajn shumëngjyrësh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese

Gjumi i mirë natën është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm dhe është veçanërisht i rëndësishëm për fëmijët. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që shtrati i fëmijës tuaj të jetë bërë nga materiale që i mbajnë ato rehat gjatë gjithë ditës ose natës, kështu që ata të zgjohen të freskuar, të lumtur dhe të gatshëm për jetën.

Gjithanshëm dhe praktik

Jorgani me dizajnin e hapësirës 140x200 cm mund te lahen në 40 ° C, ideale për dhomën e gjumit, por është gjithashtu i përsosur për udhëtime. Merrni atë me vete me pushime për tju ofruar femijeve komoditetin e shtëpisë. Vendoseni në dysheme për kohën e lojës. Mbajeni në makinë për ngrohtësi shtesë ose nje sy gjumë.

Dormeo Lan Space Duvet

Cilësi që mund t’i besoni, rehati që mund ta ndjeni

Mbulesa e jorganit është bërë nga një përzierje e materialeve për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj:

  • Pambuk natyral, anti-alergjik, rehati dhe butësi për lëkurën.
  • TENCEL™ LYOCEL, për butësi dhe rregullim të temperaturës, për të siguruar një mjedis freskues dhe të thatë të gjumit.
  • Fijet natyrale të eukaliptit, të cilat thithin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.

Jorgani është mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, që ofrojnë ngrohtësi dhe më shumë vëllim, e njëkohësisht rehati dhe ndjesi butësie.

Dormeo Lan Space Duvet

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëmbëlsirat më të ëmbla, dhe aktualisht përfshin një batanije, jastëk, duvet dhe tapete.

  • Dormeo Lan Space Duvet
  • Dormeo Lan Space Duvet
Të dhëna teknike
Mbulesa cotton, Tencel™ Lyocell fibers
Mbushja advanced Wellsleep® micro-fibers
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 140x200 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star