ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan i lehtë Black Diamond

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000195857
Photo
Video
-70%

Shtoni më shumë stil dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit me jorganin e lehtë Black Diamond. Mbushur me fibra Wellsleep për një ndjesi të butë dhe të këndshme. I përmirësuar me trajtimin HeiQ Smart Temp që në të vërtetë ndjen temperaturën e trupit për të dhënë ngrohtësinë e duhur. Ideale për muajt e ngrohtë, ose si një jorgan shtesë në dimër. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200 & 200x200cm.

Jorgan i lehtë Black Diamond

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 2,697 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtoni më shumë stil dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit me jorganin e lehtë Black Diamond. Mbushur me fibra Wellsleep për një ndjesi të butë dhe të këndshme. I përmirësuar me trajtimin HeiQ Smart Temp që në të vërtetë ndjen temperaturën e trupit për të dhënë ngrohtësinë e duhur. Ideale për muajt e ngrohtë, ose si një jorgan shtesë në dimër. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200 & 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Luks me 5 yje për shtëpinë tuaj

Koleksioni Dormeo Black Diamond është një gamë ekskluzive e shtratit për ata që duan të rrethojnë veten në luks. Jorgani i ri i lehtë kombinon stilin dhe teknologjinë për të sjellë dizajnin më të mirë në shtëpinë tuaj. E përsosur për rehati shtesë në dimër, ose për t'u përdorur gjatë verës. Shndërroni dhomën tuaj të gjumit në një përvojë me 5 yje dhe sigurohuni që çdo natë të jetë e shkëlqyeshme.

Pse të zgjidhni jorganin e duhur është e rëndësishme

Kur bie në gjumë trupi qetësohet, kështu që është e rëndësishme të keni një jorgan që mund t'ju mbajë në temperaturën e duhur për të siguruar një natë të plotë të gjumit qetësues, rikuperues, duke ju lejuar ju dhe të dashurit tuaj të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm të përballeni me ditën. Butësia që ofron është e rendësishme, I fryrë dhe ajrosët plotesisht duke ju ndihmuar të relaksoheni dhe të bini në gjumë natyrshëm. Jorgani i lehtë Black Diamond i ofron të gjitha këto dhe më shumë, bazuar në përvojën dy dekadëshe të Dormeo duke siguruar gjumin e natës më të mirë për miliona klientë të kënaqur.

Mikrofibra Wellsleep për një butësi luksoze

Jorgani është i mbushur me mikrofibra Dormeo Wellsleep®, një material i përparuar me butësi te jashtëzakonshme dhe shumë i lehtë, me funksionalitet të jashtëzakonshëm që e bëjnë atë ideal për gjumë të mirë.

  • veti të shkëlqyera termike
  • ajroset lehtësisht,  për komoditet gjatë gjithë natës, pa u zgjuar ose djersitur
  • stabilizon lagështinë për rezistencën ndaj njollave dhe mykut

Modeli i diamantit i mbushur me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që të jep një ndjenjë të lezetshme dhe të butë, për të cilën do të pëlqesh të futesh në shtrat.

Rehati gjatë gjithë vitit me kontrollin HeiQ Smart Temp

Mbulesa e jorganit është përmirësuar me trajtimin e mahnitshëm HeiQ Smart Temp. Kjo teknologji revolucionare frymëzohet nga natyra dhe në të vërtetë lejon që materiali të ndiejë temperaturën e trupit tuaj dhe të reagojë për të siguruar komoditetin që ju nevojitet. Kjo teknologji është ideale për aksesoret e gjumit, por gjithashtu gjendet në veshjet me performancë të lartë, nga veshjet sportive te veshjet e biznesit.

Lehtësi në mirëmbajtje

Jorganët lahen plotësisht në lavatriçe në 60 °, dhe tharje të shpejtë për një higjienë më të madhe dhe lehtësi në përdorim.  Në dispozicion në dy përmasa: 140x200 & 200x200cm. Pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond të Dormeo, ju mund të kompletoni dhomen tuaj me jastëkët, mbulesat,  peshqirët, abazhurët dhe më shumë, duke sjellë nivele të reja stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star