ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan i dyfishtë Sleep&Inspire

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177837
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Jorgan 2në1 për rehati dhe fleksibilitet maksimal gjatë gjithë vitit. Jorgani i trashë dhe i hollë mund të përdoren vetëm ose së bashku, duke siguruar 3 nivele ngrohtësie që janë ideale në të gjitha stinët, nga vera e nxehte deri tek dimri i ftohtë. Me material me fibra Wellsleep për më shumë butësi, lahet plotësisht, me një dizajn tërheqës. Në dispozicion në 2 përmasa dhe ngjyra.

Jorgan i dyfishtë Sleep&Inspire

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgan 2në1 për rehati dhe fleksibilitet maksimal gjatë gjithë vitit. Jorgani i trashë dhe i hollë mund të përdoren vetëm ose së bashku, duke siguruar 3 nivele ngrohtësie që janë ideale në të gjitha stinët, nga vera e nxehte deri tek dimri i ftohtë. Me material me fibra Wellsleep për më shumë butësi, lahet plotësisht, me një dizajn tërheqës. Në dispozicion në 2 përmasa dhe ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgani i duhur në çdo kohë të vitit

Kur bie në gjumë, trupi qetësohet, prandaj është e rëndësishme të keni një jorgan që mund t'ju mbajë në temperaturën e duhur për të siguruar një gjumë nate të shëndetshëm, të qetë, duke ju lënë të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm për një ditë të re.

Jorgani inovative Dormeo Sleep&Inspire Double mund të perdoret në tre mënyra të ndryshme për të siguruar rehati të plotë të gjumit gjatë gjithë vitit..

I disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet

Rehati e plotë në të gjitha stinët

Risi e thjeshtë e jorganit të dyfishtë është dizajni i tij 2 në 1, jorgan i hollë dhe i trashë.

Përdorni ato vec e vec ose kapni ato së bashku për tre nivele të ndryshme të ngrohtësisë:

  • jorgani i hollë për netet e fresketa në verë,
  • jorgani i trashë për vjeshtë dhe pranverë,
  • te dy sëbashku per netët e ftohta të dimrit.

Një set për të gjithë vitin!

Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet

I butë, i lehtë dhe ajrosje maksimale

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep. Ky material i mrekullueshëm kombinon një butësi të lehtë dhe ajrosje maksimale me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Për shkak të vetive të tij të shkëlqyera termike, thithjes minimale të lagështisë, ajrosjes, rezistencës ndaj njollave dhe mykut është ideale për t’u përdorur në jorgan dhe jastëk..

Modeli i mbushur me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që të jep një ndjenjë të butë që ju dhe të dashurit tuaj do të pëlqeni të strukeni, pavarësisht nga moti!

Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet

Nje efekte mélange

Fijet e ngjyrosura kryq në mbulesë i japin asaj një efekt të bukur melange që duket bukur dhe ndihet mirë ndaj lëkurës tuaj, plotesiht i ajrosshem dhe higjenik. Zgjidhni ngjyren e pjeshkes ose gri, të dyja me forma klasike te diamantëve për t’i dhënë dhomës tuaj të gjumit një prekje me më shumë stil.

  • Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet
  • Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet

Lehtësi në mirëmbajtje dhe praktik

Jorgani lahet plotësisht në lavatrice ne 40°C dhe thahet shpejt per freski maksimale.

Butonat praktik e bëjnë të lehtë bashkimin ose ndarjen e jorganëve, perfekte për sete e kellefeve Dormeo, duke u siguruar që jorgani të qëndrojë mirë në vend brenda mbulesës.

Pa dyshim që është një jorgan i domosdoshëm, perfekt për këdo gjatë gjithë vitit.

Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester microfiber
Mbushja 100% polyester (Wellsleep advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star