Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan me 2 shtresa Fresh

Photo
Video

Jorgani me mbushje Wellsleep është i butë në të prekur dhe i përshtatshëm me trupin tuaj. Ka dizanj unik me përfitime të shumëfishta. Bërë me 100% pambuk me trajtim antibakterial dhe antialergjik për të siguruar një mjedis sa më të mirë gjatë gjumit.

Jorgan me 2 shtresa Fresh
13,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani me mbushje Wellsleep është i butë në të prekur dhe i përshtatshëm me trupin tuaj. Ka dizanj unik me përfitime të shumëfishta. Bërë me 100% pambuk me trajtim antibakterial dhe antialergjik për të siguruar një mjedis sa më të mirë gjatë gjumit.

Më shumë
Detajet e produktit

Gëzojuni gjumit të mirë çdo natë.

Duke ofruar zgjedhjen përfundimtare për të siguruar gjumin e mirë çdo natë. Ky jorgan mesatarisht i trashë është i përshtatshëm për të gjitha stinët duke ju siguruar një gjumë sa më të shëndetshëm gjatë gjithë vitit.

Material 100 % pambuk, pa kimikate.

Mbulesa e jorganit është 100 % pambuk, karakterizohet për fortësi dhe qëndrueshmëri duke pasur një ajrosje të shkëlqyer dhe ndjenjë butësie natyrore. E kemi zgjedhur pëlhurë të bardhë për të siguruar:

 • Një ngjyrë natyrale pëlhure
 • Nuk ka përdorim kimikatesh në zbardhje
 • Pëlhurë miqësore
 • Kujdes të lehtë 

Fibra elastike

Pranverë e re - strukturat molekulare memo me fibra elastike janë shtuar në mbushje për të krijuar një ndjesi të butë, të lehtë dhe për ajrosje që siguron një mbështetje luksoze me elasticitet të lartë.

 • Është i butë në të prekur.
 • Përshtatet me konturet unike të trupit tuaj. 
 • Kthehet në formën e tij natyrore.
 • Mbetet i përgjegjshëm për lëvizjet e trupit tuaj.

Mbushja Wellsleep jashtëzakonisht rezistente ndaj njollave & termike.

Kemi kombinuar më të mirat e fibrave elastike memo me mikrofibrat Wellsleep për veti të shkëlqyera termike dhe për të shtuar volum ekstra për një ndjesi të butë. Mbushja gjithashtu thith lagështirën minimale për të siguruar rezistencën efektive për njollat.

Ideal për ato që vuajnë nga alergjitë.

Trajtimi i jorganit me pëlhurë natyrore argjëndi anti - bakteriale i jep mundësi jorganit për të dhënë një freski dhe pastërti të qëndrueshme. Jorgani do të mbetet anti - alergjik pas çdo larje.

Dormeo Fresh Duvet Double

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Lahet në 60º.
 • Material 100 % pambuk.
 • Përshtatet me konturet unike të trupit tuaj. 
 • Është i butë në të prekur.
 • Nuk ka përdorim kimikatesh në zbardhje.
 • Mbushja: 50 % poliestër / 50% poliestër ( Fibra elastike memo )

 

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% pambuk
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbushja 50% poliestër (fibra Memo Elastic); jorgan I lehtë: 150 gsm + jorgan I rëndë 250 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200 cm, 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star