Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan Eucalyptus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jorgani Eucalyptus dizenjuar për t’ju ofruar butësi të paimagjinueshme përgjatë gjithë vitit. Material 100% natyral, fibra eucalyptus të cilat kanë veti të mira termorregulluese dhe përthithje shumë të mirë të lagështisë. Jorgani është gjithashtu natyral hipoalergjik. Lahet në lavatriçe me 60°C, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. 2 përmasa të disponueshme: 140x200 dhe 200x200 cm.

Jorgan Eucalyptus
0 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Eucalyptus dizenjuar për t’ju ofruar butësi të paimagjinueshme përgjatë gjithë vitit. Material 100% natyral, fibra eucalyptus të cilat kanë veti të mira termorregulluese dhe përthithje shumë të mirë të lagështisë. Jorgani është gjithashtu natyral hipoalergjik. Lahet në lavatriçe me 60°C, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. 2 përmasa të disponueshme: 140x200 dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Filini më mirë me jorganin natyral Eucalyptus

Keni probleme me djerësitjen gjatë natës? Jeni duke kërkuar për një jorgan të lehtë dhe të freskët? Dormeo beson se natyra e di se çfare duhet për një gjumë të qetë e të rehatshëm. Dhe kjo është arsyeja pse jorgani Eucalyptus është i mbushur me material Tencel, 100% natyral, i cili ka veti unike në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës.

Është koha për të fjetur më mirë!

2 materiale të cilat dhurojnë freski

Zhytuni në butësinë dhe freskinë që do t'ju dhurojë jorgani Eucalyptus çdo natë. Kombinimi i fibrave Tencel dhe Wellsleep® të cilët sigurojnë një gjumë të rehatshëm dhe të zgjoheni të freskët dhe të shplodhur çdo ditë.

Është shumë vapë gjatë natës? Materiali AirX System në pjesën e poshtme të jorganit do të sigurojë qarkullimin e ajrit dhe do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë. Ju mund të përdorni këtë jorganin përgjatë gjithë vitit.

Informacione Shtesë

Filini më mirë me jorganin natyral Eucalyptus

Keni probleme me djerësitjen gjatë natës? Jeni duke kërkuar për një jorgan të lehtë dhe të freskët? Dormeo beson se natyra e di se çfare duhet për një gjumë të qetë e të rehatshëm. Dhe kjo është arsyeja pse jorgani Eucalyptus është i mbushur me material Tencel, 100% natyral, i cili ka veti unike në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës.

Është koha për të fjetur më mirë!

2 materiale të cilat dhurojnë freski

Zhytuni në butësinë dhe freskinë që do t'ju dhurojë jorgani Eucalyptus çdo natë. Kombinimi i fibrave Tencel dhe Wellsleep® të cilët sigurojnë një gjumë të rehatshëm dhe të zgjoheni të freskët dhe të shplodhur çdo ditë.

Është shumë vapë gjatë natës? Materiali AirX System në pjesën e poshtme të jorganit do të sigurojë qarkullimin e ajrit dhe do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë. Ju mund të përdorni këtë jorganin përgjatë gjithë vitit.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% poliestër
Mbushja 50% liocell (Tencel®), 50% poliestër (Mikrofibra Wellsleep®), rreth 300 gsm
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200; 200x200 cm
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star