Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan i lehtë Eucalyptus

Photo
Video
-64%

Jorgani Eucalyptus është dizenjuar për të ofruar butësi dhe ngrohtësi gjatë gjithë vitit. Prodhuar me material 100% natyral, me fibra eucalyptus që kanë veti shumë të mira për rregullimin e temperaturës.

  • Hipoalergjik
  • Lahet në 60°C
  • 2 përmasa 140x200 dhe 200x200cm
Jorgan i lehtë Eucalyptus

Nga Çmimi: 6,990 Lekë Deri në


Oferta: 2,490 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Eucalyptus është dizenjuar për të ofruar butësi dhe ngrohtësi gjatë gjithë vitit. Prodhuar me material 100% natyral, me fibra eucalyptus që kanë veti shumë të mira për rregullimin e temperaturës.

  • Hipoalergjik
  • Lahet në 60°C
  • 2 përmasa 140x200 dhe 200x200cm
Më shumë
Detajet e produktit

Flini më mirë me freskinë dhe materialin natyral hipoalergjik

Keni probleme me jorganët e rendë gjatë gjumit? Po kërkoni një jorgan të lehtë me materiale natyrale? Ne në Dormeo besojmë që natyra di si t'ju përgjigjet për një gjumë të mirë. Dhe kjo është arsyeja që jorgani Dormeo Eucalyptus është i mbushur me material Tencel®, 100% natyral, me fibrra eucalyptus të cilat kanë veti shumë të mira termo rregulluese.

Është koha të filini më mirë!

Mbushja e përbërë nga 2 materiale

Kombinimi i fibrave të Tencelit me mikrofibrat e avancuara Wellsleep® do t'ju sigurojnë të flini më mirë dhe të zgjoheni çdo mëngjes të relaksuar dhe shplodhur. 

Keni vapë gjatë natës? Sistemi AirX në pjesën fundore të jorganit do të sigurojë qarkullimin optimal të ajrit dhe do të sigurojë një ambjent të thatë e të freskët. Ju mund të përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit.

Si funksionon?

Ambjent i thatë dhe i freskët gjumi falë fibrave Tencel

Fibrat e Tencelit janë prodhuar nga bima eucalyptus, dhe njihen për vetitë që kanë: të buta si mëndafshi, të forta si poliestra, të freskëta si linoja, të ngrohta si gëzofi dhe përthithin më shumë lagështi se pambuku.

Fibrat e Tencelit do të sigurojnë një ambjent gjumi të përshtatshëm duke siguruar freski, thatësi dhe vetëajërosje. Falë vetisë për stabilizimin e temperaturës - do të sigurojë ngrohtësi në netet e ftohta dhe freski në netët e nxehta.

Materiali Tencel në jorganin Eucalyptus është i pastër, natyral dhe hipoalergjik, ka veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë, redukton krijimin dhe rritjen e bakterieve, mykut dhe njollave.

Lahet në lavatriçe në 60°C

Higjenë maksimale. Ju mund të lani këtë jorgan në lavatriçe me 60°C dhe jorgani do të jetë gjithëmonë si i ri! 

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fibers)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbushja 50% lyocell (Tencel®), 50% polyester (Wellsleep® advanced micro fibre), cca. 200 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200; 200x200 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
Stina verë
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star