ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Emotion Owl

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000210342
Photo
Video

Rifreskoni dhomën e gjumit të fëmijës me një jorgan të këndshëm dhe praktik të bërë nga materiale me cilësi të lartë për një gjumë më të rehatshëm të natës dhe ditë më të shëndetshme dhe më të lumtura. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që janë të buta dhe të ajrosshme. Mbulesa 100% pambuk ka një dizajn të kënfshëm dhe është e kthyeshme për më shumë zgjedhje. E disponueshme në dy ngjyra dhe madhësi, dhe mund të lahet në në 40 °C.

Jorgan Emotion Owl
8,990 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rifreskoni dhomën e gjumit të fëmijës me një jorgan të këndshëm dhe praktik të bërë nga materiale me cilësi të lartë për një gjumë më të rehatshëm të natës dhe ditë më të shëndetshme dhe më të lumtura. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që janë të buta dhe të ajrosshme. Mbulesa 100% pambuk ka një dizajn të kënfshëm dhe është e kthyeshme për më shumë zgjedhje. E disponueshme në dy ngjyra dhe madhësi, dhe mund të lahet në në 40 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijoni një dhomë gjumi të gëzueshme dhe plot ngjyra

Rifreskoni menjëherë dhomën e gjumit të fëmijës tuaj me një jorgan të ri nga koleksioni Dormeo Emotion Owl. Kombinimi i duhur i dizajnit dhe materialeve do t'i bëjë oraret e gjumit diçka për t'u pritur me kënaqësi, me një mjedis gjumi më të rehatshëm dhe më të shëndetshëm.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Gjumë më i mirë për një rritje të shëndetshme

Një gjumë i mirë i natës është edhe më i rëndësishëm për fëmijët, megjithatë, pasi trupat e tyre në rritje kanë nevojë për një pushim më cilësor për të siguruar që ata të zhvillohen siç duhet, me potencialin e tyre të plotë, mund t'i kushtojnë vëmendje në klasë dhe të shijojnë lojëra më aktive dhe më të shëndetshme, duke punuar kundër depresionit dhe obeziteti. Zgjedhja e materialeve cilësore dhe modeleve të përshtatshme do të sigurojë cilësinë e gjumit gjithashtu.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Një dizajn simpatik për të frymëzuar ëndrrat dhe aventurat

Jorgani Dormeo Emotion Owl është krijuar veçanërisht për të krijuar një dhomë gjumi më komode dhe më mikpritëse për fëmijën tuaj. Mbulesa 100% e pambukut është e ajrosshme, hipoallergjike, e butë për lëkurën dhe e lëmuar në prekje. Ajo vjen me zgjedhjen tuaj të dy ngjyrave dhe modeleve të ndryshme. Çdo mbulesë është e kthyeshme, me anën tjetër që tregon një koleksion të bufave simpatikë së bashku me motive argëtuese për të eksploruar me fëmijën tuaj.

  • Dormeo Emotion Owl Duvet
  • Dormeo Emotion Owl Duvet

Bërë me materialet më të mira për rehati dhe higjienë

Brënda mbulesës se jorganit të bërë nga 100% pambuk, jorgani fsheh një rehati serioze, me mikrofibrat e avancuara Wellsleep® që sigurojnë një butësi të plotë dhe zbutëse që fëmija juaj do të dojë të përqafohet dhe të flejë nën të. Fijet kanë një strukturë unike që krijon xhepa ajri për më shumë volum, me veti të shkëlqyera termike, ajrosje të madhe për rehati gjatë gjithë natës, pa ngjitje dhe thithje minimale të lagështirës për rezistencë ndaj njollave dhe mykut.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Standardet më të larta të cilësisë të paketuara në dy dimensione

Mbulesa është e disponueshme në dy madhësi, 140x200cm dhe 200x200cm, lahet në 40 ° C dhe thahet shpejt për higjienë maksimale. Dormeo ka një përvojë gati 20 -vjeçare në krijimin e produteve më të mira për gjumë, duke punuar gjithmonë për të siguruar netë dhe kohë më të rehatshme për gjumashët e mëdhenj e të vegjël. Me standardet më të larta të dizajnit dhe materialeve, i jep fëmijës suaj një dhomë gjumi më komode dhe miqësore, dhe siguron bazën për një gjumë të mrekullueshëm të natës dhe ditë të zhvillimit të shëndetshëm dhe të lumtur.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Pjesë e koleksionit Emotion Owl

Jorgani është pjesë e Koleksionit Emotion Owl të Dormeo, përshtatet me jorganin dhe një sërë lodrash të buta simpatike për një dhomë gjumi më komode dhe miqësore, dhe të sigurojë bazën për një gjumë të shkëlqyeshëm të natës dhe ditën një zhvillimi të shëndetshëm dhe të lumtur.

Dormeo Emotion Owl Duvet
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Reversible design
Linja Dormeo Trends
Mbulesa 100% cotton
Mbushja Wellsleep ® advanced microfibers
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star