Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti Jorgan & Jastëk Mirëmëngjes

Photo
Video
-50%

Seti i parë i jorganit dhe jastëkut i cili është i disponueshëm me ngjyra.  I lehtë, i butë dhe lehtësisht i ajrosshëm, mund të përdoret në çdo sezon. Jastëku është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e tij sipas dëshirës. I disponueshëm në 3 ngjyra. Seti tek jorganin 140x200 cm dhe jastëku 50x70cm, seti dopjo jorganin 200x200 cm dhe 2 jastëk.

Seti Jorgan & Jastëk Mirëmëngjes

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 4,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i parë i jorganit dhe jastëkut i cili është i disponueshëm me ngjyra.  I lehtë, i butë dhe lehtësisht i ajrosshëm, mund të përdoret në çdo sezon. Jastëku është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e tij sipas dëshirës. I disponueshëm në 3 ngjyra. Seti tek jorganin 140x200 cm dhe jastëku 50x70cm, seti dopjo jorganin 200x200 cm dhe 2 jastëk.

Më shumë
Detajet e produktit

Për mëngjese të këndshme, çdo mëngjes

Dhurojini vetes një gjumë të mirë gjatë natës, e mëngjese të këndshme çdo ditë. Ky set është dizenjuar për të balancuar butësinë dhe rehatinë për të siguruar gjumë të mirë gjatë gjithë vitit.

Përdoret në të dyja anët, pjesa e siperme ka një dizajn të bukur dhe një material shumë cilesore dhe të këndshëm, ndërsa pjesa tjetër është një ngjyrëshe e bardhë.

Të dyja anët janë shumë të buta në prekje dhe me një dizajn special i cili do t'ju dhurojë ngrohtësi, butësi dhe rehati.

Ky set vjen në disa kombinime ngjyrash: E verdhë, Lejla dhe Krem.

Qëndro mbiKliko mbi   për më shumë info.

 1. Ana me ngjyra

  shumë e butë në prekje

 2. Material shumë i butë

  në ngjyrë të bardhë

I lehtë dhe shumë i ngrohtë

Jorgani dhe jastëku janë të mbushur me material 100% me mikrofibra të avancuara Wellsleep® hipoalergjike, që siguojnë që jastëku dhe jorgani të kenë sa më shumë ajërosje, e duke ju dhuruar freski dhe rehati gjatë gjithë natës. Shumë praktik për tu përdorur gjatë gjithë vitit pamvarësisht sezonit. Falë materialit të tij, jorgani është shumë i lehtë në peshë, i këndshëm për lëkurën dhe i ngrohtë.

Dizajn modern dhe tërheqës

Ky jorgan i butë i mrekullueshëm është prodhuar me materiale speciale dhe me një qepje fine. Këto detaje kombinohen dhe përshtaten më së miri edhe me jastëkun.

Struktura e tij unike do të krijojë xhepa ajri të cilat do ti shtojnë volumin jorganit dhe jastëkut.

 

Lartësi dhe fortësi individuale për jastëkun

Me këtë jastëk ju mund të rregulloni sipas dëshirës lartësinë ose fortësinë duke hequr ose shtuar materialin. Ai ka një zinxhir në pjesën anësore ku ju mund të hiqni mbushjen. Kështu ju do të keni jastëkun sipas preferencës tuaj, pamvaresisht nga pozicioni i gjumit me shpinë, bark apo anash.

Lehtësi në mirëmbajtje

Ky set mund të lahet i gjithi në lavatriçe me 40°C. Për të parandaluar mbledhjen e materialit shkundeni mirë jorganin dhe jastëkun pas larjes, përseriteni disa herë në mënyrë që të mos mblidhet. Bëni kujdes dhe sigurohuni që jorgani dhe jastëku të thahen plotësisht.

Seti është i përshtatshëm për:

 • Personat të cilët djerësin gjatë gjumit
 • Personat që vuajnë nga alergjia
 • Personat të cilët duan të flenë mirë
 • Personat të cilët preferojne jastëk dhe jorgan të butë dhe të ngrohtë
 • Për të gjitha pozicionet e gjumit
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric:100 % polyester; Bottom fabric: 100% polyester
Linja Dormeo Comfort
Mbushja 100 % polyester (Wellsleep®)
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140X200+50X70; 200X200+2X 50X70
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star