ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Polar

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000202715
Photo
Video

Jorgan Polar i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me teknologjinë e patentuar HeiQ XReflex për ruajtjen e vetive termike. Ky jorgan është i lehtë, i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i rehatshëm. Ka trajtimin CleanEffect® për mbrojtje ndaj alergjenëve dhe aromave të pakëndshme. Mund të lahet në 40°C, i disponueshëm në 4 përmasa.

Jorgan Polar
7,990 Lekë
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgan Polar i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me teknologjinë e patentuar HeiQ XReflex për ruajtjen e vetive termike. Ky jorgan është i lehtë, i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i rehatshëm. Ka trajtimin CleanEffect® për mbrojtje ndaj alergjenëve dhe aromave të pakëndshme. Mund të lahet në 40°C, i disponueshëm në 4 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Qëndroni ngrohtë këtë dimër me jorganin inovativ Dormeo Polar

Nuk ka asgjë më të mirë sesa të mbështillesh nën një jorgan të ngrohtë pas një dite të ftohtë vjeshte ose dimri. Por një gjumë i mirë gjatë natës mund të ndërpritet lehtësisht nëse trupi ndihet shumë i nxehtë ose i ftohtë dhe të gjithë e dimë se mbulesat e trasha dhe të rënda janë të bezdisshme . Nëse jeni duke kërkuar zgjidhje të ngrohta, të holla, të lehta, të ajrosshme dhe të buta, ne kemi një përgjigje.

Bëhuni gati për këtë dimër me jorganin Polar, për ju dhe fëmijët tuaj.

Dormeo Polar Duvet

HeiQ XReflex teknologjia me e re e jorganeve

Kur vjen puna te jorganët e ngrohtë, zakonisht priren të jenë të mëdhenj, të trashë, dhe për më tepër, të rëndë. Kjo mund të shkaktojë ndjesi parehatie dhe t’ua prishë gjumin gjatë netëve të ftohta.

HeiQ XReflex është një teknologji inovative që ofron të gjithë ngrohtësinë e një jorgani premium, pa peshë të madhe ose të tepërt, duke e bërë jorganin Polar një kënaqësi për të fjetur dhe të lehtë për tu ruajtur kur moti bëhet më i ngrohtë.

Falë barrierës rrezatuese të brendshme Heiq XReflex, valët energjike të nxehtësisë së trupit reflektohen në trup për ruajtje dhe përmirësim të vetive termike duke ofruar ajrosje maksimale.

Dormeo Polar Duvet
 1. Lekura

 2. Rrezatimi i nxehtësisë së trupit

 3. Ajrosje perfekte

I hollë, i lehtë, i ajrosshëm dhe i butë

 • Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® krijojnë xhepa ajri që japin rehati dhe kontribuojnë në butësi, në ajrosje të shkëlqyer dhe veti termoreguluese.
 • Teknologjia e re, e patentuar HeiQ XReflex përdor veshje sipërfaqësore ultra të holla dhe barriera rrezatuese në këllëfin e jorganit. Kjo përmirëson vetitë termike edhe pse më pak material, krijon mjaftueshëm ngrohtësi për ju, duke zvogëluar me 50% ngarkesën që do të kishte një jorgan i trashë dimëror.
 • Dormeo Polar Duvet

  Jorgan i zakonshëm

 • Dormeo Polar Duvet

  Jorgani Polar - e njejta ngrohtësi por 50% më pak fryrje

Lehtësi në mirembajtje dhe plot stil

Jorgani mund të lahet në 40 °C, dhe këllëfi elegante i këtiij jorgani trajtohet me trajtimin CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobiale, ideale për lëkurën e ndjeshme dhe ato me alergji.

Qepja e mbulesës me stil nuk lejon mbledhjen e materialit, jorgnai është i disponueshem në katër permasa praktike: 140x200, 160x200, 200x200 dhe 200x220cm.

Dormeo Polar Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star