ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Charming

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232063
Photo
Video

Më shumë stil dhe rehati me një batanije luksoze dhe super të butë nga koleksioni Charming. Mbështilluni me ngrohtesinë e saj në divan, visheni si shall ose përdoreni atë si një mbulesë për të shtuar më shumë ngjyrë në shtëpi. Një xhep për këmbët shton kënaqësinë dhe rehatinë e ngrohtë dhe mund të përdoret gjithashtu si jastëk. Përmasat 130x190 cm, në dy ngjyra rozë ose blu, me një dizajn të kthyeshëm dhe një bordure klasike me thurje.

Batanije Charming
6,990 Lekë
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Më shumë stil dhe rehati me një batanije luksoze dhe super të butë nga koleksioni Charming. Mbështilluni me ngrohtesinë e saj në divan, visheni si shall ose përdoreni atë si një mbulesë për të shtuar më shumë ngjyrë në shtëpi. Një xhep për këmbët shton kënaqësinë dhe rehatinë e ngrohtë dhe mund të përdoret gjithashtu si jastëk. Përmasat 130x190 cm, në dy ngjyra rozë ose blu, me një dizajn të kthyeshëm dhe një bordure klasike me thurje.

Më shumë
Detajet e produktit

Luks dhe rehati e menjëhershme

Të gjithëve na pëlqen të jemi komod dhe të strukemi nën një batanije të rehatshme, veçanërisht nëse moti jashtë është pak më i ftohtë. Një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të përmirësuar përvojën tuaj me të ftohtin është me një batanije të bukur, praktike dhe të gjithanshme - dhurata e përsosur për veten ose familjarët tuaj.

Dormeo Charming Blanket

Praktike, e gjithanshme dhe e qëndrueshme

Batanija Charming Dormeo ka shumë përdorime të shkëlqyera në shtëpi dhe jashtë dhe do të jetë batanija e duhur për shumë sezone dimerore në vazhdim.

 • Mbështilluni ngrohtë në divan ose karrigen tuaj të preferuar, duke parë televizor ose lexuar ndonjë libër
 • Visheni si shall në ditët e dimrit për t'u mbështjellë rreth luksit
 • Përdoreni si një batanije për të shtuar më shumë ngjyrë në dhomën tuaj
 • Vendoseni në dysheme si batanije lojërash për fëmijë ose foshnjë, për të dhënë një sipërfaqe të pastër dhe për të mbrojtur tapetin tuaj nga njollat
 • Mbajeni në makinë për piknik, shëtitje ose kamping, për ngrohtësi shtesë ose diku për t'u ulur
 • Vendoseni në një ambjent për kafshët shtëpiake në mënyrë që edhe kafshët tuaja shtëpiake të kenë rehatinë e mrekullueshme që ofron batanija
 • Palosni batanijen në xhepin e këmbës dhe keni një jastëk që do t'i bëjë udhëtimet dhe fluturimet më të rehatshme
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket

Një xhep për këmbët për më shumë ngrohtësi dhe rehati

Jepuni këmbëve tuaja pushimin që meritojnë duke hequr këpucët ose pantoflat dhe duke i futur në xhepin e batanijes. Ngrohtësia, butësia, liria dhe relaksimi do të kënaqin këmbët tuaja dhe do t'ju ndihmojnë të çliroheni nga çdo stres dhe të shijoni kënaqësitë e shtëpisë tuaj. Një kënaqësi e vërtetë që mund ta shijoni çdo ditë për një humor më të mirë dhe këmbë më të lumtura këtë dimër.

Dormeo Charming Blanket

Një dizajn modern

Batanija Charming Dormeo ka përmasa 130x190 cm dhe është e përbërë me material pellushi për të ofruar rehati, butësi, ajrosje dhe lehtësi në mirëmbajte. Mund të lahet plotësisht në 30°C. Dizajni i kthyeshëm sheh një nuancë të ndryshme roze ose blu në secilën anë, duke dhënë dy pamje në një. Batanija është e përfunduar me thurjen klasike përgjatë kontureve, një shenjë tradicionale elegance dhe cilësie që garanton se do të vazhdojë të duket dhe të ndihet mirë për vite me rradhë.

Dormeo Charming Blanket
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star