Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan Dormeo Aromaterapi Aromatherapy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-64%

Jorgani Dormeo Aromaterapi ka nje xhep ku ju mund të vendosni aromën tuaj të preferuar. Mbushur me material Tencel dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep, mbulesë pambuk dhe me sistem Air X për më shumë ajërosje dhe freski.

Jorgan Dormeo Aromaterapi Aromatherapy

Nga Çmimi: 6,990 Lekë Deri në


Oferta: 2,490 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Dormeo Aromaterapi ka nje xhep ku ju mund të vendosni aromën tuaj të preferuar. Mbushur me material Tencel dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep, mbulesë pambuk dhe me sistem Air X për më shumë ajërosje dhe freski.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni Netët e Verës me Jorganin e Lehtë me Aromaterapi

Personalizoni dhomën tuaj të gjumit me Jorganin Dormeo Aromaterapi! Tani ju mund të shijoni freskinë dhe relaksin me komfortin dhe aromën tuaj të preferuar.

Jorgani Dormeo Aromaterapi ka nje xhep të vogel ku ju mund të vendosni paketen e vogël aromatike me aromën tuaj të preferuar. Ju duhet thjeshtë të përzgjidhni një nga aromat dhe ta vendosni në xhepin e vogël të jorganin dhe ajo do të çlirojë aromën qetesuese dhe relaksuaese sa herë ju të lëvizni gjatë natës.

Zgjedhja Perfekte

Një jorgan i lehtë dhe me vetëajërosje. Mbulesa e tij është 100% pambuk në pjesën e sipërme dhe sistem AirX në pjesën e poshtme, ky material do të bëjë të mundur largimin e lagështisë nga jorgani dhe ju do të flini në një ambjent të freskët dhe të thatë.

Mbushja e tij është shumë e lehtë dhe kjo e bën këtë jorgan zgjedhjen ideale për të gjitha ata persona të cilët preferojnë jorgan të lehtë dhe lehtësisht të ajërosshëm.

DORMEO AROMATHERAPY DUVET

Informacione Shtesë

Shijoni Netët e Verës me Jorganin e Lehtë me Aromaterapi

Personalizoni dhomën tuaj të gjumit me Jorganin Dormeo Aromaterapi! Tani ju mund të shijoni freskinë dhe relaksin me komfortin dhe aromën tuaj të preferuar.

Jorgani Dormeo Aromaterapi ka nje xhep të vogel ku ju mund të vendosni paketen e vogël aromatike me aromën tuaj të preferuar. Ju duhet thjeshtë të përzgjidhni një nga aromat dhe ta vendosni në xhepin e vogël të jorganin dhe ajo do të çlirojë aromën qetesuese dhe relaksuaese sa herë ju të lëvizni gjatë natës.

Zgjedhja Perfekte

Një jorgan i lehtë dhe me vetëajërosje. Mbulesa e tij është 100% pambuk në pjesën e sipërme dhe sistem AirX në pjesën e poshtme, ky material do të bëjë të mundur largimin e lagështisë nga jorgani dhe ju do të flini në një ambjent të freskët dhe të thatë.

Mbushja e tij është shumë e lehtë dhe kjo e bën këtë jorgan zgjedhjen ideale për të gjitha ata persona të cilët preferojnë jorgan të lehtë dhe lehtësisht të ajërosshëm.

DORMEO AROMATHERAPY DUVET

Rekomandohet për:

  • Personat të cilët kërkojnë materiale natyrale.
  • Personat të cilët preferojne aromat e ndryshme.
  • Personat të cilët kërkojnë jorgan të lehtë dhe me vetëajrosje.
  • Personat të cilët djerësin gjatë natës.
  • I përshtatshëm për personat me alergji, të cilët preferojne të lajnë shpesh jorganet e tyre.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Top: 100% cotton; Bottom: AirX System
Mbushja 50% lyocell (Tencel®), 50% Wellsleep® Advanced
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200cm and 200x200 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
Stina verë
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star