ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Air

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000069819
Photo
Video
-65%

Jorgani cilësore Air. Ky jorgan ka një kombinim të materialeve të cilat sigurojnë shumë benefite: përthithjen e lagështisë, vetëajrosje, rregullim të temperaturës së trupit dhe shumë më tepër. është natyral hipoalergjik. Rekomandohet për të gjithë ata persona që preferojnë jorgan të butë e të ngrohtë. Lahet në 40°C. I disponueshëm në përmasat 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Air

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 4,890 Lekë

Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgani cilësore Air. Ky jorgan ka një kombinim të materialeve të cilat sigurojnë shumë benefite: përthithjen e lagështisë, vetëajrosje, rregullim të temperaturës së trupit dhe shumë më tepër. është natyral hipoalergjik. Rekomandohet për të gjithë ata persona që preferojnë jorgan të butë e të ngrohtë. Lahet në 40°C. I disponueshëm në përmasat 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgani Air Premium ofron rehati maksimale gjatë gjumit.

Dhurojini vetes gjumin më të mirë, rehati superiore dhe higjenë optimale me jorganin Air premium nga Dormeo. Jorgani Air ju garanton një natë më të mirë dhe gjumë më të shëndetshëm.

Bërë 100% nga bima Eukaliptus me fibra Tencel.

Fibrat tencel janë bërë nga bimët eukaliptus dhe janë të njohura të jenë të buta si mëndafshi, të forta si poliestër, të freskëta si liri, të ngrohta si leshi dhe shumë më shumë absorbuese se pambuku.

Ajrosje optimale - Rregullorja për një gjumë të shëndetshëm.

Kapacitet të shkëlqyer përhapje dhe thithje të lagështirës duke siguruar një ambjent të pastër gjumi për të marrë frymë lirshëm, është i butë dhe vepron qetë në sipërfaqe të lëkurës për të siguruar rregullimin e temperaturës që të ndjeheni mirë në çdo stinë.

Antialergjike dhe e butë për lëkurë të ndjeshme.

Fibrat tencel janë antialergjike - që do të thotë se ata reduktojnë rritjen e baktereve dhe aromave të pakëndshme në një mënyrë të natyrshme, pa shtuar kimikate apo trajtime të veçanta. Për shkak se fibrat janë shumë të buta, ata janë gjithashtu të persosura për lëkurë të ndjeshme.

Mbushja Wellsleep shton volum ekstra.

Jorgani Air është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep që kanë hapësira të mëdha termike, janë të këndshme në të prekur dhe lejojnë absorbimin e lagështirës për rezistencë ndaj njollave. Më të mirat e të të gjithave, struktura e tyre unike krijon xhepat e ajrit që të shtoni volum ekstra .

Celliant® Rrisin nivelin e oksigjenit në gjak për të përmirësuar shëndetin.

Mbushja e jorganit Air përmban edhe fibra Celliant që rrisin nivelin e oksigjenit në gjak – kjo e bën jorganin të përsosur për përmirësimin e qarkullimit të gjakut, lehtësimin e muskujve dhe kurrizit, lehtëson lodhjen, rrit performancën sportive dhe rregullon temperaturën trupore.

AirX System në pjesën anësore për qarkullimin optimal të ajrit.

Sistemi AirX përgjatë pjesës anësore të jorganit siguron qarkullimin optimal të ajrit për të mbajtur sipërfaqen tuaj të freskët dhe të thatë gjatë gjumit.

Lahet plotësisht për mirembajtje të mirë.

Jorgani Air Dormeo lahet plotësisht për mirëmbajtje të mirë dhe higjenë optimale.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • Lahet plotësisht në 40°C.
  • Ajrosje shtesë dhe ndjenjë butësie.
  • AirX System në pjesën e anesore të jorganit për ajrosje të mirë dhe freski.
  • Ideal për t' ju mbajtur ngrohtë gjatë natës në çdo stinë.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa Fabric: 50% lyocell (Tencel®), 50% cotton; Side fabric: 100% polyester (AirX System)
Mbushja 50% poliestër Celliant®, mikrofibra 50% poliestër Wellsleep®
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 dhe 200x200 cm
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star