ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk True Evolution

100 100 1
SKU: 99-1000072447
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk True Evolucion Octaspring® ideal për personat të cilët flenë me shpinë ose anash. Ju ofron freski, thatësi dhe është shumë higjenik. Ajrosje maksimale. Prodhuar me teknologjine revolucionare Octaspring®, për mbeshtetje të përsorur. 2 lartësi të ndryshme: 12cm dhe 16cm. Mbulesa e tij mund të lahet në 40℃.

Jastëk True Evolution
6,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk True Evolucion Octaspring® ideal për personat të cilët flenë me shpinë ose anash. Ju ofron freski, thatësi dhe është shumë higjenik. Ajrosje maksimale. Prodhuar me teknologjine revolucionare Octaspring®, për mbeshtetje të përsorur. 2 lartësi të ndryshme: 12cm dhe 16cm. Mbulesa e tij mund të lahet në 40℃.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku më i ajrosshëm në botë.

Jastëku më i ri True Evolution bën kombinimin e sfungjerit memory me mbështetjen Ecocell për rehati maksimale. Është i ndërtuar me teknologjinë revolucionare Octaspring dhe strukturën unike të hojzave të bletës, e cila ofron 8X më shumë ajrosje sesa sfungjeri tradicional. Ai ju siguron një sipërfaqe të freskët, të thatë dhe higjenike, kështu ju do të bëni gjumë të qetë gjatë gjithë natës.

Jastëkët tradicional bëjnë një mbështetje të mirë të kokës dhe qafës por ato janë të nxehtë dhe të lagësht, duke bërë kështu që gjumi të mos jetë i këndshëm. Sistemi unik i ventilimit Octaspring ofron një qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke garantuar relaksim të plotë.

Zbuloni dallimin Octaspring.

Octaspring, një teknologji e vërtetë terren - thyer ku jasteku vjen me 24 susta të patentuara: 12 susta Octaspring në anën e jashte të mbështjellura nga sfungjeri Ecocell duke siguruar mbështetje për qafën, dhe 12 susta Octaspring në pjesën e brëndshme të mbështjellura nga sfungjeri Memory që ofron mbështetje të butë për kokën.

Sustat Octaspring gjithmonë kthehen në formën e tyre origjinale, pa marrë parasysh se sa presion është ushtruar mbi të, dhe shfaq përshtatshmërinë 3D që përshtatet me çdo lëvizje që ju bëni.

Rehati maksimale gjatë gjumit për ata që kërkojnë më të mirën.

Jastëku DORMEO TRUE EVOLUTION ofron mbështetje dhe rehati të mahnitshme, dhe është ideal për pozicionin anësor dhe me kurriz të gjumit. Është i disponueshëm në 2 lartësi 12 cm dhe 16 cm ku ju mund të zgjidhni lartësinë që ju përshtatet më së miri.

Info teknike

Në dispozicion në 2 permasa:

  • 40x60 dhe lartësi 12 cm 
  • 40x60 dhe lartësi 16 cm

Përbërja e materialit:

  • Mbulesa: 100% poliestër
  • Bërthama: Sfungjer memory, 12 pcs susta Octaspring, 12 pcs susta Ecocell
Të dhëna teknike
Bërthama Octaspring®, Ecocell®
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 100% poliestër
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 40x60x12 cm / 40x60x16 cm
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Altin

www.delimano.al

Fle shume rehat
Eshte jasteku me i mire qe kam perdorur. Gjumin e bej shume rehat dhe nuk kam me dhimbje qafe