Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Jastëk Warm Hug

Photo
Video
-20%

Mbështilluni me butësinë që mund t'ju dhurojë vetëm Warm Hug. Një jastëk jashtëzakonish i butë, i ngrohtë dhe me një dizajn 2 ngjyrësh. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep. I disponueshme në 5 kombinime ngjyrash.

Jastëk Warm Hug

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbështilluni me butësinë që mund t'ju dhurojë vetëm Warm Hug. Një jastëk jashtëzakonish i butë, i ngrohtë dhe me një dizajn 2 ngjyrësh. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep. I disponueshme në 5 kombinime ngjyrash.

Më shumë
Detajet e produktit

Kur gjithçka që ju duhet është një përqafim i ngrohtë...

Nuk ju duhet të shkoni shumë larg për të pasur një të tillë. Jastëku Dormeo Warm Hug është shumë i butë, dhe me material gëzofi i cili përshtatet dhe kombinohet më së miri me setin Warm Hug, duke ju ofruar të shijoni rehatinë butësinë dhe ngrohtësinë që vetëm Warm Hug mund t'ju dhurojë.

Kombinim trendi i materialit dhe ngjyrës

Ky jastëk është dizenjuar në dy anë një kombinim ndërmjet materialit dhe ngjyrës. Kështu ju mund të ndryshoni ngjyrën, atmosferen sipas gjëndjes tuaj: njëra anë në ngjyrën që ju keni zgjedhur dhe ana tjeter me një material gezofi shumë i butë.

Prodhuar me një cilësi superiore

Cilesia superiore e materialit të gëzofit e sigurisht edhe bukuria e tij do t'ju mahnisë. Materialet me të mira të thurura me kujdes, për të sigurar një ambjent të bukur e shplodhës në shtëpinë tuaj.

Mikrofibra të avancuara Wellsleep® për ndjesi si mbi pupla

Mbushja me mikrofibra shumë të buta Wellsleep® siguron ndjesinë sikur të ishte me pupla.

Mund të përdoret edhe si jastëk dekorues

Ky jastek mund të përdoret edhe si jastëk dekorativ por në të njëjtën kohë mund të kryej edhe funksionin e tij primar si jatëk.

5 ngjyra të cilat kombinohen me çdo ambjent

Jastëku Dormeo Warm Hug është i disponueshme në 5 ngjyra lejla, fildish, e kuqe, blu dhe kafe.

Për më shumë lehtësi, lahet në lavatriçe

Jastëku Dormeo Warm Hug është i paketuar me vakum për të siguruar higjenë maksimale dhe lahet në lavatriçe.

Të dhëna teknike
Forma e jastëkut Dekorativ
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40 x 40 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia