ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Klasik Ethnic

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110063708 SKU: 110063708
Photo
Video
-50%

Një jastëk i mirë ofron mbështetje për qafën dhe pjesën e sipërme të shpinës, duke ju dhënë një gjumë më të rehatshëm dhe duke ndihmuar në parandalimin e dhimbjeve dhe ngurtësisë gjatë gjithë ditës. Jastëku është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra Wellsleep® që ajrosen lehtesisht, për të dhënë një ndjenjë të butë si mbi pupla, ndërsa një mbulesë 100% pambuku shton rehati e freski,antialegjike. Lahet plotësisht, me madhësi 50x70cm, pjesë e linjës së re Etnik.

Jastëk Klasik Ethnic

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Një jastëk i mirë ofron mbështetje për qafën dhe pjesën e sipërme të shpinës, duke ju dhënë një gjumë më të rehatshëm dhe duke ndihmuar në parandalimin e dhimbjeve dhe ngurtësisë gjatë gjithë ditës. Jastëku është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra Wellsleep® që ajrosen lehtesisht, për të dhënë një ndjenjë të butë si mbi pupla, ndërsa një mbulesë 100% pambuku shton rehati e freski,antialegjike. Lahet plotësisht, me madhësi 50x70cm, pjesë e linjës së re Etnik.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku i duhur për gjumë të qetë dhe shpinë të shëndetshme

Së bashku me krevatin dhe dyshekun tuaj, një jastëk i mirë luan një rol kryesor në sigurimin e shtrirjes së shëndetshme të shtyllës kurrizore, gjumë të mirë gjatë natës dhe ditë pa dhimbje qafe dhe shpinë, parehati dhe ngurtësi.

Dormeo Ethnic Pillow Classic

Materiale me cilësi të lartë për gjumin më të mirë të natës

Jastëku ofron mbështetjen që ju nevojitet, ajroset lehtësish dhe është i bërë nga materiale natyrale, jo alergjike. Është e mbushur me një kombinim të materialeve 50% lesh dhe 50% të fibrave Wellsleep®, për rehati maksimale të gjumit.

  • Leshi është një material natyral, tradicional dhe i qëndrueshëm që mund të izolojë trupin nga i ftohti dhe nxehtësia, duke ju ndihmuar të mbani temperaturën e vazhdueshme të trupit që është thelbësore për gjumë të thellë dhe të shëndetshëm.
  • Shtimi i mikro-fibrave Wellsleep® i jep jastëkut një ndjenjë të butë, të lëmuar, luksoze, të ajrosshme dhe me shumë vëllim. Ky material i mrekullueshëm duket si pupël por është më i lehtë për tu kujdesur, me thithjen minimale të lagështirës duke e bërë atë natyrisht rezistent ndaj njollave. Së bashku fijet krijojnë xhepa ajri që japin vëllim shtesë dhe një butësi të jashtëzakonshme, të cilën do të pëlqeni sapo të vendosni kokën.
  • Pjesa e jashtme është bërë nga 100% pambuk natyral, një material i fortë, i lehtë për tu kujdesur, jo alergjenik, që është ideal për t’u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë, ajrosjes dhe aftësive të larta të përthithjes.

Të tre materialet bashkëveprojnë sëbashku për t'ju dhuruar ngrohtësi maksimale, butësi, rehati dhe një gjumë të mirë që ju vërtet e meritoni.

Dormeo Ethnic Pillow Classic Dormeo Ethnic Pillow Classic

Lehtësi në mirëmbajtje

Ekspertët thonë se duhet të ndryshoni jastëkun tuaj çdo dy vjet. Lahet plotësisht, thahet shpejtë dhe rezistent ndaj mykut, ky jastëk do të qëndrojë i freskët dhe në gjendje të mirë gjatë gjithë jetës së tij. Dizajnuar në mënyrë të zgjuar, në mënyrë që mbushja të mbetet në vend, jastëku do t'ju japë mijëra netë qetësuese dhe ditë më të lumtura dhe më produktive.

Madhësi për shtratin, bërë për stilin tuaj

Jastëku është 50x70cm. Si pjesë e linjës së re Etnike, ekziston një gamë e seteve të bukura të këllëfëve të krijuara posaçërisht për këtë jastëk, së bashku me një jorgan që përputhet për rehati të plotë në dhomën e gjumi.

Dormeo Ethnic Pillow Classic
Dormeo Ethnic Pillow Classic
Të dhëna teknike
Bërthama 50% wool, 50% polyester (Wellsleep® Advanced)
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% cotton
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star