ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Klasik Bianca

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000122368
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Jastëk Klasik Bianca

Çmimi: 2,590 Lekë


Oferta: 1,295 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Më shumë
Detajet e produktit
Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star