ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk freskues 2në1

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069071 SKU: 110069071
Photo
Video
-44%

Jastëk freskues Dormeo® 2në1 ju ndihmon të flini të qetë gjatë netëve të nxehta të verës. Nuk ka më parehati dhe rrotullime të shumta gjatë gjumit. Njëra anë ka një mbulesë ideale për të gjitha stinët, tjetra një mbulesë mahnitëse prej pëlhure që qëndron e freskët në prekje dhe tërheq nxehtësinë nga koka, qafa dhe shpatullat. Mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për të dhënë rehati dhe për të siguruar një rregullim të duhur të shtyllës kurrizore.

Jastëk freskues 2në1

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,500 Lekë

Club5*: 2,375 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk freskues Dormeo® 2në1 ju ndihmon të flini të qetë gjatë netëve të nxehta të verës. Nuk ka më parehati dhe rrotullime të shumta gjatë gjumit. Njëra anë ka një mbulesë ideale për të gjitha stinët, tjetra një mbulesë mahnitëse prej pëlhure që qëndron e freskët në prekje dhe tërheq nxehtësinë nga koka, qafa dhe shpatullat. Mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për të dhënë rehati dhe për të siguruar një rregullim të duhur të shtyllës kurrizore.

Më shumë
Detajet e produktit

Mos harroni të ndryshoni jastëkët tuaj

Ju mbështesni kokën në një jastëk për orë të tëra çdo natë, dhe fytyra juaj është në kontakt të drejtëpërdrejtë me jastëkun.. Kështu që është e rëndësishme që rregullisht ta ndryshoni atë, njësoj si set e kellefeve, për t'u siguruar që ju dhe të dashurit tuaj po flini në mjedisin më të shëndetshëm dhe më të rehatshëm gjumi.

Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

Qëndro mbi   për më shumë info rreth produktit.

 1. Jastëk 2në1:

  Ana e FRESKËT & ana për ÇDO SEZON

 2. Ajrosje shumë e mirë falë materialeve cilësore

 3. Të mbushura me mikrofibra të përparuara Wellsleep®, që janë super të rehatshme dhe të ajrosshme

 4. Mbulesë shumë e butë

 5. Extra higjenik -jastëku mund të lahet në 40°C

 6. Rregullimi i lartësisë - hiqni sasinë e duhur të mbushjes sipas nevojave tuaja

Një jastëk i freskët për rehati dhe shëndet

Është e vështirë të marrësh një natë të plotë gjumi të këndshëm, nëse rrotulloheni dhe ktheheni pasi nuk po gjeni rehati dhe eshte shume vape. Djersitja, parehatia mund t'ju prishin ditën, duke ju lodhur, irrituar dhe më shumë mundësi edhe mund të sëmureni.

Ju mund të bini në gjumë më shpejt dhe të beni gjumë më të mirë kur përdorni një jastëk të freskët dhe të flini deri tre herë më thellë. Lloji i gjumit që ju lë të pushoni, rifreskoheni, dukeni mirë dhe ndiheni mirë për ditën tuaj.

Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

Termo rehati e pabesueshme me një mbështetje të madhe

Jastëku freskues Dormeo® 2në1 ka dy anë për përdorim maksimal dhe një ndjenjë të butë luksoze, në të cilën do të pëlqeni të zhyteni përpara se të flini.

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Ana e freskët

  Përdor fibra të përparuara të efektit freskues që tërheqin nxehtësinë nga trupi pa nevojën e paketave të lagura të ftohjes. Për më tepër, efekti i freskisë nuk zbehet kurrë.

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Ana për të gjitha stinët

  Dizajni tradicional, dizajni për çdo stinë me fibra të rregullta që është i përsosur për pjesën më të madhe të vitit, dhe i përmirësuar me një trajtim anti-bakterial për freskinë dhe higjienën.

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Mikrofibra të avancuara Wellsleep®

  Bërthama e jastëkut është bërë nga mikrofibrat e avancuara 100% Wellsleep®. Këto kanë një strukturë unike që jep një vëllim të pabesueshëm me një lehtësi, ajrosje dhe mbështetje që nuk do ta besoni. Përveç sa mirë ndihen, fibrat kanë thithjen minimale të lagështisë, dhe kështu i rezistojnë njollave dhe aromave.

I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

Jastëku është krijuar me kujdes për të gjitha pozicionet e fjetjes për të inkurajuar shtrirjen e duhur të kokës, qafës dhe shpinës, dhe kështu të zvogëlojë dhimbjen e shpinës. Me zinxhir kështu që hapni lehtë jastëkun dhe rregulloni lartësinë e tij duke hequr disa nga mbushjet e përparuara të mikrofibrave Wellsleep®, nëse është e nevojshme.

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Për personat që flenë anash

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Për personat që flenë me kurriz/shpinë

 • Dormeo 2in1 Cooling Pillow New

  Për personat që flenë përmbys/me bark

Lehtësi në mirëmbaje dhe higjenik

Jastëku mund të lahet në 40 °C, dhe është në përmasë 50x70cm për t'u përshtatur me këllëfet e jastëkëve standart.

Jastëku Dormeo® 2në1 kombinohet në mënyrë perfekte me shtresën Dormeo Warm&Cool për të sjellë freskinë dhe komoditetin që kërkoni gjatë verës. Mund ta vendosni në dyshek ose divan për të sjellë rehati gjatë gjithë sezonit.

Dormeo 2in1 Cooling Pillow New
Të dhëna teknike
Bërthama 100% Wellsleep® advanced microfibers
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa COOL side: 30% polyamide (cooling yarn) and 70% polyester; ALL SEASONS side: 100 % polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star