ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Emotion owl

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000210348
Photo
Video

Jepini dhomës së gjumit të fëmijës një ndryshim të menjëhershëm me një jastëk të ri të lezetshëm që ndërthur materialet më të mira me një dizajn të kendshëm. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të buta, mbështetëse dhe të ajrosshme për rehati, me mbulesë pambuk 100% për të parandaluar acarimin dhe alergjitë. Një dizajn i kthyeshëm 2 pamje në 1 për t'i mbajtur gjërat të freskëta dhe tërheqëse.

Jastëk Emotion owl
2,990 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jepini dhomës së gjumit të fëmijës një ndryshim të menjëhershëm me një jastëk të ri të lezetshëm që ndërthur materialet më të mira me një dizajn të kendshëm. Me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të buta, mbështetëse dhe të ajrosshme për rehati, me mbulesë pambuk 100% për të parandaluar acarimin dhe alergjitë. Një dizajn i kthyeshëm 2 pamje në 1 për t'i mbajtur gjërat të freskëta dhe tërheqëse.

Më shumë
Detajet e produktit

Rëndësia e gjumit për zhvillimin

Nëse dëshironi që fëmija juaj të shijojë ditë të lumtura, të shëndetshme dhe produktive, duhet të siguroheni që ata të marrin pjesën tjetër që u nevojitet për t'u rikuperuar, rritur dhe zhvilluar. Mbulesa e duhur, nga dysheku te çarçafët, jorgani, jastëku, mund të ndihmojë në sigurimin e ambientit ideal për të fjetur dhe për të shijuar një natë të plotë të gjumit të pandërprerë, pa acarim, alergji.

Dormeo është zgjedhja e duhur për një gjumë më të mirë të natës

Çdo natë fëmija juaj mbështet kokën në një jastëk, prandaj është e rëndësishme të zgjidhni një jastëk me materiale me cilësi të lartë që nuk do të irritojë lëkurën ose të sigurojë një mjedis të nxehtë dhe jo higjenik që mund të ndërpresë gjumin e tyre dhe të bëjë alergjitë më keq. Kjo është arsyeja pse është një ide e mirë të zgjidhni një jastëk nga Dormeo, ekspertët e gjumit, me përvojë gati 20 vjeçare duke kombinuar materialet më të mira me modelet më të ndritshme për t'i bërë dhomat e gjumit që njerëzit duan.

Materiale cilësore për rehati, mbështetje dhe higjienë

Jastëku Dormeo Emotion Owl është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që kanë një vëllim dhe ndjesi të pasur, që siguron mbështetjen e duhur për rregullimin optimal të shtyllës kurrizore, të rëndësishme për rritjen e shëndetshme dhe gjumin e qetë. Struktura unike e fibrave u jep atyre veti të shkëlqyera termike dhe ajrosje të madhe për rehati gjatë gjithë natës, me thithjen minimale të lagështisë për rezistencën ndaj njollave dhe mykut. Mbulesa është bërë prej pambuku 100% plotësisht natyral, që mund të marrë frymë, hipoalergjik dhe i butë ndaj lëkurës. Për të siguruar higjienën maksimale jastëku lahet në 40 °C dhe thahet shpejt.

Dizajne simpatike për një shtëpi më komode

Çdo jastëk ka një mbulesë me një dizajn të kthyeshëm për të ndihmuar që dhoma gjumi e fëmijës të duket e freskët. Njëra anë është e bardhë, me një koleksion të Owls të lezetshëm emocionues së bashku me motive argëtuese për të eksploruar me fëmijën tuaj. Ana tjetër, e disponueshme në blu-vjollcë ose të verdhë, ka re për të frymëzuar ëndrrat më të buta dhe relaksuese.

Pjesa e koleksionit Dormeo Owl

Jastëku është me madhësi 40x60cm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit - para, mbrapa dhe anash. Pjesë e Koleksionit Emotion Owl të Dormeo, pershtatet me jorganin dhe një sërë lodrash të buta simpatike për një dhomë gjumi më komode dhe miqësore, dhe të sigurojë bazën për një gjumë të shkëlqyeshëm të natës dhe ditën një zhvillimi të shëndetshëm dhe të lumtur.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep®)- 270g
Forma e jastëkut Klasik
Mbulesa 100% cotton cover filling: 100% polyester (Wellsleep®)-120gsm Inner cover: 100% polypropylene
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x60cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star