ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk dekoratik whipstitch

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000195045
Photo
Video
-20%

Shtoni më shumë rehati në karrige, divan dhe dysheme, me këtë jastëk të butë e të rehatshëm. I mbushur me fibra Wellsleep®, ju ofron butësinë dhe mbështetjen që ju duhet për t’u relaksuar. Jastëku është në 3 ngjyra (blu, lejla dhe mente) dhe secili jastëk ka dy nuanca dhe dy tekstura të ndryshme. Ka qepje tradicionale në skaje dhe madhësi 40x40cm. Mund të lahet në 30°C.

Jastëk dekoratik whipstitch

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 952 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtoni më shumë rehati në karrige, divan dhe dysheme, me këtë jastëk të butë e të rehatshëm. I mbushur me fibra Wellsleep®, ju ofron butësinë dhe mbështetjen që ju duhet për t’u relaksuar. Jastëku është në 3 ngjyra (blu, lejla dhe mente) dhe secili jastëk ka dy nuanca dhe dy tekstura të ndryshme. Ka qepje tradicionale në skaje dhe madhësi 40x40cm. Mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dizajn cilësor, që i reziston kohës

Shpesh, janë elementet e vogla ato që krijojnë dallim të madh në pamjen e një dhome – dhe një prej tyre është edhe një jastëku dekorativ.

Jastëku dekorativ Whipstitch është i mbështjellur me lesh Fleece për butësi dhe rehati. Në secilën anë, ka nuancë dhe teksturë ndryshe, kurse në skaje ka qepje tradicionale whipstitch.

Dormeo Whipstitch Cushion

Wellsleep® për higjen dhe rehati

 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ofron butësi dhe mbështetje për kokën apo shpinën.
 • Dizajni i dyanshëm shton më shumë ngjyra dhe stil në dhomën tuaj.
 • Ka absorbim minimal të lagështisë, për të parandaluar aromat e pakëndshme dhe njollat, ndërsa xhepat e ajrit sigurojnë vëllim që jastëku të ruajë formën.
 • Mund të lahet tërësisht në 30°C.
Dormeo Whipstitch Cushion

3 ngjyra

Ky jastëk dekorativ është në dispozicion në tre ngjyra elegante, që i shtojnë më shumë stil çdo dhome gjumi apo ndenje:

 • mente e freskët
 • lejla romatike
 • blu e lehtë

Secili jastëk ka nuanca të ndryshme në secilën anë dhe qepje tradicionale në skaje.

Përmasa: 40x40cm.

Dormeo Whipstitch Cushion

Koleksioni Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produkte të tjera:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk gjumi
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Cushion
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester
Forma e jastëkut Dekorativ
Linja Dormeo Essence
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x40 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star