ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Bianca Pillow Anatomic

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110036340 SKU: 110036340
Photo
Video
-40%

Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.

Bianca Pillow Anatomic

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 1,434 Lekë

Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Detajet e produktit
Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star