ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Warm Hug 2021

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000210346
Photo
Video

Shtoni menjëherë më shumë rehati dhe stil në shtëpi me një jastëk të butë dhe te rehatshëm. I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për butësi dhe mbështetje të lehtë. I disponueshme në gjashtë ngjyra dhe dy modele, me një dizajn të kthyeshëm për pamje dhe cilësi më të mrekullueshme që do të doni të prekni dhe të pushoni. Lahet plotësisht në 30 °C.

Jastëk Warm Hug 2021
1,290 Lekë
Transporti Falas
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtoni menjëherë më shumë rehati dhe stil në shtëpi me një jastëk të butë dhe te rehatshëm. I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për butësi dhe mbështetje të lehtë. I disponueshme në gjashtë ngjyra dhe dy modele, me një dizajn të kthyeshëm për pamje dhe cilësi më të mrekullueshme që do të doni të prekni dhe të pushoni. Lahet plotësisht në 30 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjeni shtëpinë tuaj më komode

Ndriçoni shtëpinë tuaj këtë sezon me jastëkun perfekt.

Prodhuar nga materiale me cilësi të lartë, me të njëjtat mikrofibra të përparuara Wellsleep® Dormeo që përdor në jastëkët e tij, dhe një përzgjedhje të ngjyrave mahnitëse dhe modeleve të mrekullueshme për t'u kombinuar me çdo stil.

Dormeo Warm Hug Cushion 2021

I gjithëanshëm, praktik dhe me stil

Jastëku Warm Hug i ngrohtë Dormeo mund të përdoret në shumë mënyra:

 • Vendosini në divan ose kolltuk, për t'i dhënë më shumë mbështetje shpinës ose për ta bërë ndonjë vend më të rehatshëm.
 • Përdoreni si një jastëk shtesë në shtrat, ose kur jeni shtrirë në divan ose dysheme, duke shijuar TV ose duke lexuar një libër.
 • Perfekt si një jastëk shtesë për të shtuar ngjyrë dhe cilësi në çdo dhomë.
Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Stili 2 në 1 në zgjedhjen e ngjyrave

Jastëku 40x40cm vjen në 2 modele dhe 6 ngjyra. Jastëkët janë të kthyeshëm, me modelin e ngjyrosur në njërën anë dhe leshin e bardhë super elegant të butë nga ana tjetër, të dyja ofrojnë një cilësi luksoze që do të doni të prekni:

Një dizajn klasik ombre me një model gjethesh në ngjyrë ari, gri ose jeshile.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Një dizajn modern zig-zag me trëndafil të kuq, blu dhe rozë.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Jastëku më i mirë, falë Wellsleep®

Shijoni butësinë, më komodin që ekziston, me të gjitha përfitimet e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm është:

 • I ajrosur, i lehtë dhe i ngrohtë.
 • Me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe të dobët.
 • Higjienike.

Jastëku me përmasë 40x40cm. Batanija dhe jastëku lahen në lavatriçe në 30 ° C dhe thahet shpejt.

Dormeo Warm Hug Cushion 2021
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star