Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kariko trupin

Kariko trupin
Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

-50%

Jastëk Warm Hug

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk Warm hug i butë, i ngrohtë dhe shumë i bukur. Material mikrofiber dhe pellush, kombinim dy ngjyrësh njera anë ngjyrë pana/gri dhe ana tjeter e disponueshme në 6 ngjyra. Përmasa 40x40cm, jastëku mund të lahet në 30°C.

Jastëk Warm Hug
1,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk Warm hug i butë, i ngrohtë dhe shumë i bukur. Material mikrofiber dhe pellush, kombinim dy ngjyrësh njera anë ngjyrë pana/gri dhe ana tjeter e disponueshme në 6 ngjyra. Përmasa 40x40cm, jastëku mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Kur gjithëçka ju duhet është një përqafim i ngrohtë…

Nuk ju duhet të shkoni larg për të marrë një përqafim të ngrohtë. Jastëku Warm Hug është shumë i butë, i ngrohtë dhe kombinimi perfekt me setin Warm Hug, të cilat do t'ju dhurojnë ngrohtësi dhe butësi.

Material cilësorë dhe kombinim 2 ngjyrësh

Ky jastëk është dizenjuar në dy anë një kombinim ndërmjet materialit dhe ngjyrës. Kështu ju mund të ndryshoni ngjyrën, atmosferën sipas gjëndjes tuaj: njëra anë në ngjyrën që ju keni zgjedhur dhe ana tjeter me një material gezofi shumë i butë.

Warm Hug Cushion Xmas

Prodhuar me një cilësi superiore

Materiali prej pellushi në njerën anë të jastëkut jo vetëm që do t'ju dhurojë ngrohtësi por është dhe shume i këndshëm në pamje. Materialet me të mira të thurura me kujdes, për të sigurar një ambjent të bukur e shplodhës në shtëpinë tuaj.

Dekorues dhe funksional

Sepse është shumë i butë dhe ka një pamje të këndshme, ky jastek mund te perdoret edhe si dekorues. Ngrohtësi dhe butësi fantastike për përqafime të ngrohta...dhe nëse nuk jeni duke e përdorur thjeshtë mund ta vendosni mbi krevat për ti dhënë një pamje tjetër dhomës tuaj.

6 ngjyra që kombinohen me çdo dekor

Jastëku Warm Hug është i disponueshem në ngjyrë blu, kafe, të kuqe, turkezë, gri dhe rozë dhe ana tjetër është pana/gri.

Jastëku Warm Hug është i paketuar në vakum për më shumë higjenë dhe lahet edhe në lavatriçe.

Warm Hug Cushion Xmas Warm Hug Cushion Xmas Warm Hug Cushion Xmas Warm Hug Cushion Xmas Warm Hug Cushion Xmas Warm Hug Cushion Xmas
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x40 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia