Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk për fëmijë 3në1 Warm Hug

Photo
Video
-64%

Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk për fëmijë, për të ngrohur duart, për të mbeshtetur qafën, si lodër ose si jastëk dekorativ. Materiali i këtij jastëku është elastike dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme. Në dy ngjyra: blu and rozë, dhe qepur me një dizajn të veçantë. Lahet në lavatriçe.

Jastëk për fëmijë 3në1 Warm Hug

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk për fëmijë, për të ngrohur duart, për të mbeshtetur qafën, si lodër ose si jastëk dekorativ. Materiali i këtij jastëku është elastike dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme. Në dy ngjyra: blu and rozë, dhe qepur me një dizajn të veçantë. Lahet në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku që çdo fëmijë do të preferojë

Dhe ja ku vjen jastëku për fëmijë, dhurata ideale poshtë pemës së Krishtlindjeve që çdo fëmijë do të preferonte. Një jastëk shumë i veçantë dhe shumë i ngrohtë.

Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion

Mund të përdoret:

  1. Për të ngrohur duart
  2. Jastëk
  3. Për të mbështetur qafën

Mund të përdoret edhe si lodër apo jastëk dekorativ, një dhuratë ideale për çdo fëmijë.

Mbulesa e ketij jastëku është elastike dhe me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme.

Ngjyra për vajza dhe djem

Jastëku për fëmije Warm Hug Kids 3në1 është i disponueshem në 2 ngjyra: blu dhe rozë, dhe me një dizajn të këndshëm. Ngjyrat kombinohen më së miri me seti Warm Hug për fëmijë..

  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester
Forma e jastëkut dekorativ
Mbulesa 96% polyester, 4% spandex
Programi Dormeo salloni
Përmasat 28x42 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star