Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk klasik Sleep Inspiration

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000100780
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe volum, e do t'ju dhurojë një ndjesi të këndshme sikur po flini mbi pupla. Ideal për çdo pozicion fjetje. Jastëku mund të lahet në lavatriçe me 40°C. 2 ngjyra të disponueshme: bojëqielli dhe rozë. Jastëku është në përmasë 50x70 cm.

Jastëk klasik Sleep Inspiration

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,396 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe volum, e do t'ju dhurojë një ndjesi të këndshme sikur po flini mbi pupla. Ideal për çdo pozicion fjetje. Jastëku mund të lahet në lavatriçe me 40°C. 2 ngjyra të disponueshme: bojëqielli dhe rozë. Jastëku është në përmasë 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një gjumë të qetë gjatë gjithë natës

Pavarësisht pozicionit tuaj të fjetjes në anë, me shpinë apo me bark, jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration do të garantojë një gjumë të rehatshëm gjatë gjithë natës. I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e fjetjes dhe me përmasë klasike 50x70 cm do të përshtatet me të gjithë këllëfët e jastëkëve që mund të keni në shtëpi.

Jastëk i butë ofron mbështetje optimale

Me materialet më të mira në treg, jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration do të ofrojë një gjumë të rehatshëm. Mbushja është me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigrojnë ajrosje perfekte. Struktura unike e mikrofibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri të cilat do ti shtojnë edhe më shumë volum jastëkut duke e bërë shumë të butë, e duke ofruar mbështetjen optimale për kokën dhe qafën.

Materiale cilësore për gjumë të këndshëm

Pjesa e sipërme e jastëkut është e butë në prekje dhe e qepur në katrorë të vegjël 3D të cilët krijojnë ndjesinë e një masazhimi të lehtë e të ngrohtë. Pjesa e poshtme e tij është me një material shumë të butë i cili krijon një ndjesi të këndshme e të freskët në lëkurë.

Lehtësi në mirëmbajte

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration në mbulesën e tij ka një kontur i cili është në dy ngjyra bojëqielli dhe rozë, i kombinueshëm me të gjitha produktet e tjera të linjës Sleep Inspiration. Jastëku mund të lahet i gjithi në lavatriçe me 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen, shkundeni mirë jastëkun pas larjes dhe gjatë kohës që është duke u tharë.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star