Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo Primavera Klasik 50x70

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Jastëk klasik Primavera II diznjuar për personat të cilët kanë një lëkurë të ndjeshme. Jastëku është i përshtatshëm për personat të cilët flenë me shpinë ose bark. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës. Prodhuar me material i cili ngjason me puplat dhe pambuk. Lahet në 30°C. Përmasa 50x70 cm.

Jastëk Dormeo Primavera Klasik 50x70

Çmimi: 3,380 Lekë


Oferta: 1,690 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Primavera II diznjuar për personat të cilët kanë një lëkurë të ndjeshme. Jastëku është i përshtatshëm për personat të cilët flenë me shpinë ose bark. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës. Prodhuar me material i cili ngjason me puplat dhe pambuk. Lahet në 30°C. Përmasa 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

I vetmi jastëk që dëshironi të keni

Jastëku Dormeo Primavera do të jetë jastëku i vetëm që ju do të dëshironi të keni në dhomen tuaj të gjumit. Preferoni të flini me shpinë apo me bark, ky jastëk do të sigurojë mbështetjen e duhur për qafen dhe kokën, për gjumë të qetë gjatë gjithë natës dhe mëngjese pa dhimbje. Mbulesa me material 100% pambuk do të sigurojë ajrosje maksimale dhe lehtësi në mirëmbajtje.

Butësi dhe ambjent gjumi i pastër

Mbushja e jastëkut Dormeo Primavera është e përbërë nga fibra poliestër të cilat do të sigurojnë më shumë butësi dhe ju gjithashtu keni mundësi ta lani jastëkun në lavatriçe. I gjithë jastëku mund të lahet në 30°C kështu ju nuk keni pse të shqetesoheni për mirëmbajtjen dhe pastrimin e tij.

RREZIK BAKTERIAL

Sa i vjetër është jastëku juaj?

Dhimbje koke dhe qafe çdo mëngjes? Jastëku juaj ka humbur formën e tij dhe ju nuk flini rehat si më parë? Ka humbur freskinë? Jastëku juaj i vjetër përmban lëkura të vdekura, bakterie dhe miliona mikrobe e papastërti - jastëket e vjetër janë të rrezikshëm për shëndetin tuaj!

Ja pse Dormeo ju rekomandon të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet! Dhe ku ka më mirë se tani - Dormeo e ka një zgjidhje për ju – jastëku klasik Primavera!

Agnę Kuzmickaitė

Agnė Kuzmickaitė është një dizajnere veshjesh, koleksionet e së cilës janë të njohura në Lituani dhe në evente të ndryshme të modës. Veprat e saj janë botuar në botime ndërkombëtare të dizajnimit të modës dhe portale si Vogue, L'Officiel dhe Marie Claire.

Për blerësit e MAXIMOS-it kam krijuar një koleksion shtresash, veshje gjumi me stil dhe pantofla për shtëpi. Dizajni i koleksionit të ri DORMEO dominohet nga simetria. Unë mendoj se shtrati duhet të harmonizoj mjedisin - në fund të fundit, dhoma e gjumit është një vend për pushim, për të cilen unë gjithmonë dëshiroj të gjej kohë.

Prodhuar për të përmbushur kërkesat tuaja

Jastëku Primavera është me zinxhir në pjesën anësore kështu ju mund të hiqni dhe shtoni mbushjen duke rregulluar sipas dëshirës tuaj lartësinë dhe fortësinë e jastëkut. Falë ketyre karakteristikave, ne rekomandojmë këtë jastëk për të gjithë personat të cilët flenë me bark ose shpinë. Përmasa e tij është 50x70 dhe ka formë klasike. 

Materiale cilësorë për më shumë butësi

Veti shumë të mira termike dhe butësi e paimagjinueshme. Të flesh me jastëkun Dormeo Primavera do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po flini mbi re.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star