ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk klasik Nature's

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110074939 SKU: 110074939
Photo
Video
-50%

Thuaj lamtumirë jastëkëve të lodhur, me gunga, me njolla dhe të zhytur dhe trajtojeni familjen tuaj me një jastëk të freskët që është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për rehati voluminoze, me Aloe vera në mbulesë për butësi dhe trajtim CleanEffect® që mbron nga erërat, marimangat e pluhurit, mikrobet, bakteret dhe myku. Lehtë për t'u hapur dhe rregulluar si lartësinë ashtu edhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës.

Jastëk klasik Nature's

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Thuaj lamtumirë jastëkëve të lodhur, me gunga, me njolla dhe të zhytur dhe trajtojeni familjen tuaj me një jastëk të freskët që është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për rehati voluminoze, me Aloe vera në mbulesë për butësi dhe trajtim CleanEffect® që mbron nga erërat, marimangat e pluhurit, mikrobet, bakteret dhe myku. Lehtë për t'u hapur dhe rregulluar si lartësinë ashtu edhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës.

Më shumë
Detajet e produktit

Më shumë rehati për kokën

Ju kaloni shumë orë çdo natë në shtrat, kështu që është e rëndësishme të mbështetni kokën në një jastëku të pastër dhe të freskët, një jastëk që ofron sasinë e duhur të mbështetjes dhe rehatisë për të siguruar një gjumë të shëndetshëm gjatë natës. Shijoni të gjitha këto dhe më shumë me jastëkun klasik të Dormeo Nature's.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

WellSleep® për volum dhe mbështetje

Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, të cilat punojnë së bashku për të krijuar mijëra xhepa ajri që japin një butësi të plotë dhe me push pa kompromentuar mbështetjen që ju nevojitet për shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore, duke ndihmuar në parandalimin dhe lehtësimin e dhimbjeve të shpinës. Jastëku hapet lehtësisht, kështu që ju mund të shtoni ose hiqni fibrat sipas nevojës, për të dhënë lartësinë dhe qëndrueshmërinë që preferoni, duke e bërë atë të përshtatshëm për çdo pozicion gjumi para, mbrapa dhe anash.

  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic

Butësia natyrale e Aloe Verës

Mbulesa e jastëkut është e trajtuar me Aloe vera, duke i dhënë butësinë dhe prekjen e butë për të cilën njihet kjo bimë.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

CleanEffect® për një jastëk higjienik

Ju e mbështetni lëkurën e ndjeshme të fytyrës në një jastëk dhe merrni frymë gjatë gjithë natës, prandaj është mirë të dini se jastëku Dormeo Nature's vjen me një mbulesë të trajtuar me CleanEffect®. Kjo funksionon si mbrojtje kundër aromave, baktereve, mikrobeve, mykut dhe marimangave të pluhurit, duke krijuar një mjedis më të shëndetshëm gjumi që është më i mirë për lëkurën dhe mushkëritë tuaja.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

Bërë duke pasur parasysh qëndrueshmërinë

Këllëfi i jastëkut është bërë nga fibra 100% të ricikluara. Është e lëmuar dhe e këndshme për t'u prekur ndërkohë që është e qëndrueshme.

Jastëku vjen me një qese të ripërdorshme, për ruajtje ose përdorime të tjera. Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë.

Përshtatet me të gjithë këllëfët standart të jastëkëve

Jastëku ka përmasa 50x70 cm, përshtatet me të gjitha këllëfet standarde të jastëkëve dhe vjen me një qese të ripërdorshme e bërë nga fibra 100% të ricikluara, për ruajtje ose përdorime të tjera.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature‘s

Jastëku Dormeo Nature's pjesë e koleksionit ekskluziv Nature‘s. Një gamë në rritje e artikujve të koordinuara me ngjyra që sjellin disa nga ndjenjat paqësore dhe qetësuese të të qenit në natyrë në shtëpinë tuaj, duke krijuar një mjedis për t'u çlodhur, për t'u qetësuar dhe për të shijuar jetën me të dashurit tuaj.

Shikoni të gjitha produktet e koleksionit Nature‘s

Të dhëna teknike
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star