Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Klasik Natura

Photo
Video

Jastëk Natura shumë i butë, lehtësi për tu ajrosur dhe shumë i ngrohtë, mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Prodhuar me material special me mikrofibër dhe pambuk organik. Ju mund të rregulloni lartësinë e tij në mënyrë individuale. Jastëku mund të lahet me 40° C. Përmasa e jastëkut 50x70cm.

Jastëk Klasik Natura
3.490 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk Natura shumë i butë, lehtësi për tu ajrosur dhe shumë i ngrohtë, mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Prodhuar me material special me mikrofibër dhe pambuk organik. Ju mund të rregulloni lartësinë e tij në mënyrë individuale. Jastëku mund të lahet me 40° C. Përmasa e jastëkut 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

I butë dhe miqësor për lëkurën dhe mjedisin

Jastëku klasik Dormeo Natura është perfekt për të gjitha poziconet e gjumit, miqësor me lëkurën dhe mjedisin falë materialit të pambukut organik. Ky jastëk është në përmasë 50x70cm. 

Elegancë dhe rehati në dhomën tuaj

Jastëku Dormeo Natura është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që ky jastëk të ketë sa më shumë ajrosje dhe të ofrojë sa më shumë reahti. Të gjitha këto falë butësisë dhe materialeve të përdorura. Struktura unike krijon xhepa ajri të cilat i shtojnë volumin.

Pambuk Organik

Pambuku organik rritet duke përdorur metoda dhe materiale të cilat kanë një ndikim shumë të ulët në mjedis. Pambuku organik rritet pa përdorimin e pesticideve toksike dhe fertilizuesve sintetik. Karakteristikat e pambukut si fortësi dhe qëndrueshmeri  përputhen me ndjesinë natyrale dhe të butësisë, gjithashtu ofrojnë edhe ajërosjen e produktit.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester ball fiber, 600g
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% polyester, 200 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x70
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star