Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Dormeo White Week

Deri ne 50% Uljet Dormeo White Week

Nxitoni për të përfituar SUPER OFERTAT para se të mbarojnë!

-50%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Green Tea V3

Photo
Video

Jastëk klasik Dormeo Green ofron një mbështetje të duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, ajroset lehtësisht, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Mund të lahet plotësisht në 60 °C.

Jastëk Klasik Green Tea V3
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Dormeo Green ofron një mbështetje të duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, ajroset lehtësisht, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Mund të lahet plotësisht në 60 °C.

Më shumë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia