Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastek Klasik Bianca MF

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110036341 SKU: 110036341
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Jastek Klasik Bianca MF
2,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Detajet e produktit
Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star