Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk udhëtimi

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106086141 SKU: 1000146733
Photo
Video

Jastëku i ri i udhëtimit është një mënyrë luksoze e të udhëtuarit me rehati dhe stil. I përbërë me material memory. Ideal për të gjithë personat me probleme të shtyllës kurrizore dhe me dhimbje shpine. Ju ndihmon të evitoni lëkundjet e kokës kur zgjoheni papritur. Është me madhësi standarte. Këllefi hiqet dhe mund të lahet në 30 °C.

Jastëk udhëtimi
2,990 Lekë
Produkti mund të porositet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëku i ri i udhëtimit është një mënyrë luksoze e të udhëtuarit me rehati dhe stil. I përbërë me material memory. Ideal për të gjithë personat me probleme të shtyllës kurrizore dhe me dhimbje shpine. Ju ndihmon të evitoni lëkundjet e kokës kur zgjoheni papritur. Është me madhësi standarte. Këllefi hiqet dhe mund të lahet në 30 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Zbuloni sekretin e gjumit të qetë edhe gjatë udhëtimit

Jeni mërzitur duke u tundur apo zgjuar kur udhëtoni, vetëm për të kuptuar se qafa juaj është ne një pocizion te keq apo keni ndjere dhimbje? Duke u përpjekur të fusni kokën tuaj të përgjumur në qoshe midis karriges dhe dritares, duke u mbështetur sa më shumë që të jetë e mundur dhe duke shpresuar që të mos rrotulloheni mbi personin në vendin tjetër. Çështja është se, gjumi i rehatshëm, i qetë në çdo automjet udhëtues është pothuajse i pamundur.

Por, më në fund ka një zgjidhje!

Jastëku i ri për udhëtim Dormeo® është portativ, inovativ, i bërë nga materiali memory për t'ju dhënë të gjithë mbështetjen dhe komoditetin që ju nevojitet gjatë udhëtimeve. Pavarësisht nga transporti që po përdorni - për sa kohë që jeni ulur, jastëku i udhëtimit Dormeo do të mbështesë në mënyrë të përkryer kokën tuaj dhe do të lehtësojë qafën.

Disa njerëz shmangin jastëkët e qafës sepse ato janë të mëdhenj, të pakëndshme ose tepër të shtrenjtë. Me jastëkun e udhëtimit Dormeo® ju mund të shmangni të gjitha këto shqetësime sepse jastëku ynë ka:

  • I rregullueshme për të marrë jastëkun konturet specifike të qafës tuaj.
  • Material viskoelastike me cilësi më të lartë.
  • Kompresimi i sfungjerit i përgjigjet ngadalë presionit, duke krijuar një djep të përsosur për kokën tuaj.
  • Kompakt dhe i përshtatshëm.
  • Vetëm këllëfi mund të lahet (në 30°C).

Udhëtimi juaj në një tjetër nivel

Nëse jeni lodhur pas udhëtimit, atëherë bashkohuni me mijëra njerëz që tashmë e kanë çuar përvojën e tyre të udhëtimit në një tjetër nivel me Dormeo® Travel Pillow New! Me formën e saj në formë U jep mbështetjen duke lejuar kështu që koka juaj të pushojë në një pozicion të rehatshëm. Ndihmon për të parandaluar tensionin dhe tendosjen në qafë dhe shpatulla që zakonisht shfaqen pas udhëtimeve të gjata.

Cilësi e lartë

Ju do të merrni produktin me cilësinë më të lartë duke siguruar një mbështetje të shkëlqyeshme. Baza me material memory përshtatet në mënyrë të përkryer për çdo presion. Është i mbuluar me mbulesë të brendshme dhe më pas vendoset në mbulesë prej pellushi.

Vrimat e ventilimit

Për të siguruar përvojën më të mirë të gjumit, ky jastëk udhëtimi u krijua me vrima ventilimi për të siguruar rrjedhjen e ajrit dhe për të parandaluar mbinxehjen e pakëndshme që mund të ndodhë në vende të ngrohta si makina, treni, etj.

I përdorshëm kudo

Jastëku i Udhëtimit Dormeo New është perfekt për të fjetur në aeroplanë, makina, autobusë ose trena. Mund ta përdorni edhe në shtëpi duke parë TV, duke lexuar, studiuar ose dremitur. Përdoret në pishina dhe në plazhe gjithashtu.

Të dhëna teknike
Forma e jastëkut Udhëtime
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 100% polyester (280 gsm knitted velour), zipper
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat viscoelastic foam (memory foam)
lahet Only cover at 30 °C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star