ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk freskues Dream 2në1

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110077326 SKU: 110077326
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

Një jastëk për të gjitha stinët, me një efekt freskues 2 në 1. Njëra anë ka një shtresë sfungjer memori freskues Air Effect me rruaza xheli për t'u siguruar që nxehtësia të mos bllokohet dhe fibra TENCEL™ Lyocell në mbulesë për t'ju mbajtur të thatë. Ana e të gjitha stinëve ka një mbulesë pambuku me trajtim CleanEffect® Lite, mikrofibrat Wellsleep® që japin mbështetje dhe ajrosje.

Jastëk freskues Dream 2në1

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,994 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Një jastëk për të gjitha stinët, me një efekt freskues 2 në 1. Njëra anë ka një shtresë sfungjer memori freskues Air Effect me rruaza xheli për t'u siguruar që nxehtësia të mos bllokohet dhe fibra TENCEL™ Lyocell në mbulesë për t'ju mbajtur të thatë. Ana e të gjitha stinëve ka një mbulesë pambuku me trajtim CleanEffect® Lite, mikrofibrat Wellsleep® që japin mbështetje dhe ajrosje.

Më shumë
Detajet e produktit

Nuk ka më lëvizje dhe rrotullime gjatë natës

A levizni dhe rrotulloheni shumë gjatë natës dhe nuk bëni një gjumë të rehatshëm nga vapa? Në Dormeo ne e dimë se është e rëndësishme të krijoni një mjedis të pastër dhe të rehatshëm që mund ta mbajë trupin tuaj në temperaturën e duhur për të siguruar një natë të plotë gjumi të qetë, rigjenerues, pa mbinxehje ose djersitje. Kjo është arsyeja pse ne krijuam jastëkun e ri Dormeo 2-në-1 Cooling, të përmirësuar me veçori të veçanta për të dhënë një gjumë më të thellë e më të rehatshëm të natës.

Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

Qëndro mbi   për më shumë info.

 1. Mbulesa e thurur në anën e freskët të jastëkut ka një dizajn modern me flluska për të komunikuar efektin e ajrosjes dhe freskisë.

 2. 100% mbulesë pambuk.

 3. Material memory me efekt freskues.

 4. Personalizoni jastëkun tuaj duke rregulluar lartësinë dhe qëndrueshmërinë. Hapni zinxhirin dhe hiqni mbushjen për jastëk më të ulët ose më të butë.

Dy anë për përdorim gjatë gjithë vitit

Jastëk freskues Dormeo® 2në1 ka dy anë për përdorim gjatë gjithë vitit dhe anën klasike në të cilin do të pëlqeni të zhyteni përpara se të shkoni për të fjetur.

 • Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

  Ana me material freskues

  Ana freskuese e jastëkut përdor një shtresë sfungjer memori të avancuar Air Effect, e cila përmban rruaza të veçanta xhel që në fakt largojnë nxehtësinë nga trupi juaj. Përdorimi i TENCEL™ Lyocell në këtë anë të mbulesës i jep komoditetin e lezetshëm të kësaj pëlhure të re të jashtëzakonshme të përftuar nga druri i qëndrueshëm.

 • Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

  Ana për çdo sezon

  Ana tjetër e jastëkut është dizajni tradicional, për të gjitha stinët, i cili është i përsosur për periudhat e tjera të vitit, me mbulesë 100% pambuk të përmirësuar me trajtimin CleanEffect® Lite anti-bakterial dhe anti-mikrobik për freski të qëndrueshme.

Një bërthamë me mikrofibra WellSleep për rehati të personalizuar

Bërthama e jastëkut është bërë nga mikrofibra të avancuara 100% Wellsleep®, duke ofruar të gjithë komoditetin dhe volumin në një formë të përshtatshme dhe të lehtë për t'u kujdesur. Duke punuar së bashku këto mikrofibra krijojnë një strukturë unike me mijëra xhepa ajri, duke dhënë një lehtësi, ajrosje dhe mbështetje të jashtëzakonshme që nuk do ta besoni, me thithjen minimale të lagështirës, rezistente ndaj njollave dhe aromave. Një hapje e thjeshtë e zinxhirit ju lejon të shtoni ose hiqni fibrat për qëndrueshmërinë dhe lartësinë që dëshironi.

Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

Jastëku është projektuar me kujdes për të gjitha pozicionet e gjumit për të inkurajuar shtrirjen e saktë të kokës, qafës dhe shtyllës kurrizore, dhe kështu të reduktojë dhimbjen e shpinës. Ka një zinxhir në mënyrë që të hapet lehtësisht dhe të rregulloni lartësinë e tij duke hequr disa nga mbushjet me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, nëse është e nevojshme.

 • Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

  Personat që flenë anash

 • Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

  Personat që flenë me kurriz

 • Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

  Personat që flenë përmbys/me bark

Lehtësi në mirëmbajtje

Kur hiqet shtresa me materialin freskues, jastëku lahet plotësisht në 40°C dhe thahet shpejt. Madhësia standarde 50x70 cm do të thotë se jastëku është i përsosur për shumicën e këllëfeve të jastëkëve dhe një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj cilësor të shtratit.

Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic

Ky jastëk përshtatet perfekt me shtresën memorie Dormeo Warm&Cool. Këto produkte ju ofrojnë mundësinë për të shijuar freski, rehati dhe butësi shtesë gjatë gjumit.

Më shumë info rreth shtresës

Dormeo Dream 2in1 Cooling Pillow Classic
Të dhëna teknike
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star