Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk freskues 2në1

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Jastëk klasik 2në1, një produkt inovativ i cili ofron rehati maksimale dhe mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Me një funksion shumë të veçantë i cili ju ofron freski. I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni në mëryrë individuale lartësinë e jastëkut sipas dëshirës tuaj. Me material memory dhe fibra speciale. Mbulesa lahet në 40℃. Përmasa 45x65 cm.

Jastëk freskues 2në1

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik 2në1, një produkt inovativ i cili ofron rehati maksimale dhe mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Me një funksion shumë të veçantë i cili ju ofron freski. I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni në mëryrë individuale lartësinë e jastëkut sipas dëshirës tuaj. Me material memory dhe fibra speciale. Mbulesa lahet në 40℃. Përmasa 45x65 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ambjent gjumi i freskët dhe i personalizuar

Nëse temperatura gjatë natës në dhomën tuaj është e lartë pavarësisht temperaturës që është jashtë, gjithçka që ju duhet është jastëku freskues 2në1 Dormeo. I mbushur me materiale speciale të cilat bëjnë të mundur rregullimin e temperaturës së trupit, dhe largojnë nxehtësinë nga trupi juaj për t'ju ofruar një sipërfaqe gjumi optimale. I përbërë nga dy anë të ndryshme ku ju mund të zgjidhni pjesën me material memory e cila ofron një masazhim të lehtë ose anën tjetër si një jastëk tradiocional.

Material memory dhe mikrofibër

Nuk ka rëndësi se në cilën anë të jastëkut 2në1 do të flini, ju do të përjetoni një eksperience gjumi të rehatshme. Materiali me fibra të cilat janë të ngjashme si ato me pupla do të ofrojë ajrosje dhe butësi të paimagjinueshme. E ndërsa materiali memory i pasuruar me xhelin freskues në anën tjetër të jastëkut do të përshatatet më së miri me formën e kokës dhe qafës për t'ju ofruar rehati dhe mbeshtetje maksimale gjatë gjumit. Përmasa e jastëkut është 45x65 cm.

Lartësi e rregullueshme për më shumë rehati

Jastëku freskues Dormeo 2në1 ka një zinxhir në këllëfin e brëndshëm, i cili ju lejon të hiqni ose shtoni mbushjen dhe të përshatsni lartësinë sipas preferencës tuaj dhe pozicionit të gjumit. Shtresa me material memory mund të hiqet kështu ju mund të lani jastëkun në 40°C për më shumë freski dhe higjenë.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star