ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Cozy

100 100 1
SKU: 99-1000190679
Photo
Video
-70%

Bëni shtëpinë tuaj edhe më të rehatshme, me koleksionin e ri DORMEO COZY. Një set jastëkësh që janë krijuar për t'u përdorur brënda ose jashtë. Me mbulesa rezistente ndaj njollave, rrezeve të diellit dhe të mbushura me një përzierje të fibrave të ricikluara dhe material Ecocell. Në ngjyrë gri të errët ose të lehtë, me paletat që kombinohen, dhe ideale për të krijuar këndin tuaj komod në shtëpi.

Jastëk Cozy

Çmimi: Nga 3,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,047 Lekë Deri në

Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Bëni shtëpinë tuaj edhe më të rehatshme, me koleksionin e ri DORMEO COZY. Një set jastëkësh që janë krijuar për t'u përdorur brënda ose jashtë. Me mbulesa rezistente ndaj njollave, rrezeve të diellit dhe të mbushura me një përzierje të fibrave të ricikluara dhe material Ecocell. Në ngjyrë gri të errët ose të lehtë, me paletat që kombinohen, dhe ideale për të krijuar këndin tuaj komod në shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni shtëpinë tuaj më të rehatshme

Të gjithëve na është dashur të kalojmë më shumë kohë në shtëpi gjatë vitit të fundit dhe mësuam se janë komoditetet e vogla ato që na bëjnë të ndiheni më mirë dhe më të qetë. Prandaj, trajtojeni veten dhe familjen tuaj në një mënyrë të re për t'u çlodhur me koleksionin DORMEO COZY CUSHION, një set jastëkësh të cilat mund ti kombinoni për të rregulluar stilin e shtëpisë tuaj.

Krijoni këndin tuaj komod

Koleksioni bazohet në idenë e fleksibiliteti, rehatisë së personalizuar, me një set prej tre jastekë me madhësi të ndryshme si dhe paleta për të berë vëndin tuaj edhe me komod. Thjesht zgjidhni jastëkët që dëshironi, në ngjyrë gri të errët ose të lehtë, dhe vendosini në dysheme, në një divan ose shtrat. Shtrojini mbi paletat e krijuara posaçërisht, të cilat shiten veçmas, për të bërë këndin tuaj sipas dëshirës.

Mbushur me rehati, brenda dhe jashtë


Jastëkët janë krijuar për përdorim maksimal, me mbulesa që janë rezistente ndaj njollave, rezistente ndaj rrezeve të diellit dhe tharjes së shpejtë. Çdo jastëk është i mbushur me ekuilibrin perfekt të fibrave të ricikluara eko-miqësore dhe tufave të buta, mbështetëse të materialit Ecocell, për të dhënë një ndjenjë të butë, por të fortë, në të cilën do të pëlqeni të relaksoheni.

  • Kënaquni në dhomën e ndenjes, zyrë, në shtëpi ose dhomën e gjumit
  • E shkëlqyeshme për party, duke u qetësuar dhe relaksuar para TV me familjen dhe miqtë
  • Ideale për dhomat e gjumit të adoleshentëve, për pushimet e gjumit dhe shtretërit rezervë
  • Përdorni në një ballkon, oborr ose kopsht, për të jetuar mes luksit edhe jashtë

Mobiljet me paleta, një trend i ri eko-miqësore

Rivendosja e të gjitha paletave prej druri natyrore është një mënyrë eko-miqësore për të sjellë një stil modern dhe të përballueshëm në shtëpinë tuaj. Dizajni modular i paletave dhe jastëkëve do të thotë që ju mund të ndryshoni shpejt dhe me lehtësi mënyrën e vendosjes së tyre.

Tre madhësi dhe paleta që kombinohen

Jastëkët, në gri të errët ose të lehtë, janë në dispozicion në 3 madhësi. Jastëk për tu ulur madhësia L afërsisht. 120 x 80 x 16 cm; jastëk mbështetës madhësia M afërsisht. 120 x 45 x 16 cm; dhe jastëk mbështetës madhësia S, afërsisht. 65 x 45 x 16 cm. Pjesë e koleksionit të ri DORMEO COZY për një shtëpi më të rehatshme.

Të dhëna teknike
Ngjyrat e disponueshme gri, light grey
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Keti

www.dormeo.al

Jane super.
Jane jasteke shume te rehatshem.
Te bute dhe me pamje shume te kendshem.
Une kam mare jastek te tille dhe mbi paleta i kam vendosur,ku kam krijuar nje ''krevat'' tek :)