Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Dekorativ Cozy

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110066923 SKU: 110066923
Photo
Video

Shtëpia juaj formon emocionet tuaja dhe i pasqyron ato, kështu që shtoni më shumë ngjyra dhe rehati me jastëkët super të butë ideal për përdorim si brenda ashtu edhe jashtë. Me madhësi 45x45cm dhe i mbushur me mikrofibra Wellsleep për më butësi, ndaj të cilës do të pëlqeni të pushoni. Këllëfi tërheqës ka një pamje tropikale në njërën, vija klasike të gjelbërta të ullirit në tjetrën, rezistente ndaj njollave dhe mykut.

Jastëk Dekorativ Cozy
999 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtëpia juaj formon emocionet tuaja dhe i pasqyron ato, kështu që shtoni më shumë ngjyra dhe rehati me jastëkët super të butë ideal për përdorim si brenda ashtu edhe jashtë. Me madhësi 45x45cm dhe i mbushur me mikrofibra Wellsleep për më butësi, ndaj të cilës do të pëlqeni të pushoni. Këllëfi tërheqës ka një pamje tropikale në njërën, vija klasike të gjelbërta të ullirit në tjetrën, rezistente ndaj njollave dhe mykut.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni shtëpinë tuaj më të rehatshme

Të gjithë kemi kaluar më shumë kohë në shtëpi dhe kemi mësuar të vlerësojmë gëzimet e thjeshta të krijimit të një ambienti të rehatshëm që pasqyron personalitetin dhe nevojat tona, një gjë që e bën më të lehtë për ju, familjen dhe miqtë tuaj të relaksoheni. Shtoni pak më shumë stil dhe komoditet me jastëkun dekorativ dhe sillni një prekje tropikale në shtëpinë tuaj.

 

I gjithanshme, praktik dhe me stil

Butësia e ngrohtë e mbështetjes, ndjesia e qetësisë e përqafimit të tij ndërsa relaksohesh në divan, ose sesi dizajni i duhur mund të ndriçojë çdo dhomë dhe të ngre humorin. Jasteku dekorativ i ri është shtesa perfekte për shtëpinë tuaj, me më shumë përdorime sesa mund të imagjinoni.

 

  • Në një divan ose kolltuk, për t'i dhënë mbështetje më të butë shpinës ose sediljes më të rehatshme.
  • Si jastëk shtesë në shtrat, ose kur shtriheni në divan ose dysheme, duke shijuar TV ose duke lexuar një libër.
  • Jashtë për të sjellë pak butësi në një karrige ose stol prej druri, ose për të mbështetur kokën ndërsa bëni banjo dielli ose bëni një sy gjumë në kopsht.

 

Materiale cilësore për përdorim maksimal

Këllëfi i jastëkut është projektuar për përdorim brenda dhe jashtë, dhe tharje të shpejtë dhe rezistente ndaj mykut, ideale për mobiljet e kopshtit. Brenda është i mbushur me mikrofibrat e avancuara Dormeo Wellsleep, të cilat japin një butësi me gëzof, poshtë të cilave do t'ju pëlqente të shtriheshit dhe të pushonit. Të gjitha materialet mund të lahen plotësisht në 30 °C, kështu që pastrohen lehtë, janë të freskëta.

 

Stili 2 në 1 për të ndriçuar ditën tuaj

Jastëku 45x45cm vjen me një këllëf me dy dizajne të ndryshme që do të kompletojë çdo ambient. Në njërën anë është një model i mrekullueshëm tropikal me ngrohtësinë e bimëve të motit të nxehtë, ndërsa në anën tjetër janë vija klasike të gjelbërta të ullirit dhe të bardha, për një pamje të pastër e  tradicionale.

 

Pjesë e Koleksionit të ri Cozy të Dormeo-s

Jastëku është pjesë e koleksionit të ri elegant të Dormeo Cozy të produkteve të dekorimit të shtëpisë për ta bërë shtëpinë tuaj të bukur dhe relaksuese, dhe për ta bërë atë një vend me të vërtetë të rehatshëm për pushim dhe çlodhje për ju dhe familjen tuaj.

Të dhëna teknike
Bërthama Wellsleep® advanced microfibers
Forma e jastëkut Dekorativ
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star