ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Comfy Relax CBD

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069932 SKU: 110069932
Photo
Video
-50%

Ky jastëk ofron nivelin e duhur të mbështetjes për gjumë cilësor dhe shpinë të shëndetshme. Është i mbushur me fibra elastike Wellsleep®, për më shumë butësi & rehati. Është i pasur me CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv i bimës së kanabisit që përmirëson mirëqenien dhe shton relaksimin. I dizajnuar për të gjitha pozicionet e gjumit – anash, me bark, me shpinë – dhe mund të lahet tërësisht në 60°C.

Jastëk Comfy Relax CBD

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ky jastëk ofron nivelin e duhur të mbështetjes për gjumë cilësor dhe shpinë të shëndetshme. Është i mbushur me fibra elastike Wellsleep®, për më shumë butësi & rehati. Është i pasur me CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv i bimës së kanabisit që përmirëson mirëqenien dhe shton relaksimin. I dizajnuar për të gjitha pozicionet e gjumit – anash, me bark, me shpinë – dhe mund të lahet tërësisht në 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështeteni kokën në një jastëk të ri relaksues

Për shëndet dhe higjenë është e rëndësishme që të lani dhe zëvendësoni rregullisht aksesorët e gjumit, përfshirë edhe jastëkët tuaj. Tani mund të shijoni komoditetin dhe mbështetjen me jastëkun më të ri, një jastëk i butë dhe komod i mbushur me fibra elastike memo të avancuara Wellsleep® dhe të trajtuara me vaj CBD, për pushim dhe relaks natyral.

Pse jastëku i duhur është i rëndësishëm

Ndërsa një dyshek siguron themelin e çdo krevati, është jastëku juaj që ka ndikimin më të madh në shtrirjen e shtyllës kurrizore, dhe kështu si ndiheni qafa, shpatullat dhe shpina kur zgjoheni. Dormeo® COMFY RELAX PILLOW CBD është krijuar posaçërisht për t'iu përshtatur të gjitha stileve të gjumit, pavarësisht nëse flini me shpine,bark ose anash, me mbështetje të adaptueshme që reagon ndaj nevojave të trupit tuaj.

E mbushur me fibra Wellsleep® për rehati maksimale

Sekreti për butësinë dhe mbështetjen e pasur të jastëkut është mbushja e fibrave elastike memo të avancuara Wellsleep®. Këto japin një vëllim të jashtëzakonshëm të lehtë dhe të ajrosur që ofron funksionalitet të madh, përveç një ndjenje të mrekullueshme që do t'ju pëlqejë të mbështetni kokën. Karakteristikat e shkëlqyera termike, thithja minimale e lagështirës, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut i bëjnë fibrat ideale për përdorim në produktet e gjumit. Praktike, e rehatshme dhe higjienike, është një mënyrë e shpejtë, e lehtë dhe e përballueshme për të përmirësuar përvojën tuaj të gjumit.

E pasuruar me vaj CBD, për pushim dhe relaks natyral

Ju mund të keni dëgjuar për vajin CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv nga bima e kanabisit që po merr shumë vëmendje për vetitë e tij natyrore shëruese dhe relaksuese. Vetë kanabisi është përdorur për mijëra vjet në mjekësinë tradicionale. Dy përbërësit kryesorë janë THC, përgjegjës për ‘të lartë’ kur tymoset ose hahet, dhe CBD, ose kanabidiol, pjesa plotësisht legale dhe më mjekësore e bimës që përdoret për të zvogëluar stresin dhe për të promovuar shërimin, relaksimin dhe pushimin. Dormeo® COMFY RELAX PILLOW CBD trajtohet me vaj natyral CBD në formën e Proneem, për të siguruar relaksim të butë gjatë gjithë natës me një efekt aromaterapie. I sigurt, i testuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Francë, Proneem është një mënyrë e re për të shijuar rehati dhe pushim më të madh, me të gjitha përfitimet qetësuese të kanabisit, dhe pa asnjë efekt çorientues.

Një dizajn cilësor që zgjat

Ashtu si të gjitha produktet Dormeo®, jastëku është dizajnuar me kujdes me vëmendje në detaje për të siguruar vite të gjata përdorimi. Mbulesa është bërë nga një pëlhurë e lëmuar dhe me densitet të lartë që ndihet si mëndafsh, ndërsa i gjithë jastëku lahet në 60 °C për higjienë maksimale. Me madhësi 50x70cm, dhe i përshtatshëm për shumicën e këllëfëve të jastëkëve.

Të dhëna teknike
Add Info CBD treatment
Bërthama 100% Wellsleep® advanced memo elastic
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% Polyester (softdream microfibers)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star