ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Comfy Relax

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069922 SKU: 110069922
Photo
Video

Shijoni rehatinë dhe mbështetjen e mrekullueshme që ju ofron jastëku Comfy Relax. I mbushur me fibra elastike të avancuara Wellsleep®, të cilat reagojnë ndaj formës dhe presionit të trupit, duke ju dhënë mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju siguron gjumë më të shëndetshëm, pa dhimbje shpine apo qafe. Trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski & higjienë.

Jastëk Comfy Relax
2,490 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shijoni rehatinë dhe mbështetjen e mrekullueshme që ju ofron jastëku Comfy Relax. I mbushur me fibra elastike të avancuara Wellsleep®, të cilat reagojnë ndaj formës dhe presionit të trupit, duke ju dhënë mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju siguron gjumë më të shëndetshëm, pa dhimbje shpine apo qafe. Trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski & higjienë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndërroni jastëkun për gjumë më të shëndetshëm

Si të gjitha produktet e tjera të gjumit, edhe jastëkët duhet të ndërrohen herë pas here, për t’u siguruar që po flemë në një ambient të rehatshëm dhe të pastër. Jastëkun e përdorim çdo ditë për një kohë më të gjatë, prandaj është e rëndësishme që ta zgjedhni të duhurin. Në përgjithësi, jastëku i duhur duhet të jetë i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i rehatshëm. Këto cilësi i ka edhe jastëku Comfy Relax.

Reduktoni dhimbjet në shpinë dhe qafë, duke marrë mbështetjen e duhur

Jastëku Comfy Relax është dizajnuar me një mbushje inovative dhe të përshtatshme, e mjaftueshme për t’ju ofruar mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju flini më mirë dhe pa dhimbje në shpinë, qafë apo supe. Perveçëse zvogëlon dhimbjet, një gjumë i shëndetshëm forcon imunitetin dhe përmirëson shëndetin tuaj në përgjithësi.

Fibra elastike te avancuara  Wellsleep® për më shumë rehati

Zemra e jastëkut Comfy Relax është e mbushur me fibrat e reja elastike Wellsleep®. Ky material i avancuar funksionon sikurse sfungjeri memory – i përshatet formës dhe presionit të trupit, për t’ju ofruar një vend të rehatshëm për ta pushuar kokën. Këto fibra kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje të shkëlqyer dhe janë rezistente ndaj njollave dhe mykut. Pra, të gjitha këto elemente e bëjnë këtë jastëk të përsosur! Secili jastëk ka sipër një shtresë me material me densitet të lartë, të punuar nga mikrofibrat, të cilat ofrojnë një ndjesi butësie. Vetë fakti se kemi përdorur materialet e certifikuara OKO-TEX®, tregon se ky është një jastëk me cilësi të lartë.

Pastrohet lehtë & është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

Jastëku ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski dhe higjienë të plotë gjatë gjithë natës. Pra është shumë i përshtatshëm, sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji ose kanë lëkurë të ndjeshme. Mund të lahet plotesisht deri në temperaturë 60° dhe thahet shpejt. Ka madhësi 50x70cm dhe është dizajnuar që t’i përshtatet të gjitha pozicioneve të gjumit: me bark, shpinë dhe anash.

Të dhëna teknike
Bërthama polyester; new technology Wellsleep® advanced memo elastic fibers
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50 x 70 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star