ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Anatomik Renew Natura

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110023109 SKU: 110023109
Photo
Video

Jastëk anatomik Renew Natura do të ofrojë mbeshtetje perfekte dhe është ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Me material memory i cili përshtatet me konturet e kokës dhe qafës. Këllëfi i tij është hipoalergjike dhe siguron ajrosje optimale. Këllëfi mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C. Përmasa e jastëkut është 30x50 cm.

Jastëk Anatomik Renew Natura
3,490 Lekë
Transporti Falas
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk anatomik Renew Natura do të ofrojë mbeshtetje perfekte dhe është ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Me material memory i cili përshtatet me konturet e kokës dhe qafës. Këllëfi i tij është hipoalergjike dhe siguron ajrosje optimale. Këllëfi mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C. Përmasa e jastëkut është 30x50 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i shëndetshëm & shumë i rehatshëm

Një jastëk anatomik i cili do të ofrojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Këllëfi i jastëkut është i trajtuar me materiale natyrale. Me këto karakteristika ky jastëk është një nga më të mirët në treg përsa i përket rehatisë dhe një gjumi të shëndetshëm.

Material memory për pozicion korrekt të shpinës

Jastëku në brëndësi është i përbërë nga materiali memori, i cili lejon jastëkun të përshtatet në mënyrë perfekte me formën dhe peshën e kokës dhe qafës, duke ofruar rehati dhe gjumë të shëndshëm e sa më natyral. Forma e tij është ideale për personat që flenë me shpinë ose anash.

Teknologjia e re Essential™ për parandalimin e alergjive

Për më shumë fleksibilitet dhe qëndrueshmëri këllëfi i tij ka qepje me thurje. Këtij materiali gjithasthu i janë shtuar edhe disa trajtime të tjera me Essential™ me Margosa Ekstrakt dhe Zink për të mbajtur sa më larg bakteriet, pluhurat dhe aromat e pakëndshme. Për të garantuar siguri maksimale, teknologjia Essential™ është testuar dhe aprovuar nga shumë Institute dhe Laboratorë në Europe.

Fibra Tencel™ Lyocell për më shumë butësi në prekje

Gjithashtu, këllëfit i është shtuar edhe një trajtim natyral me ActiproTM, i cili ka veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës, këllëfi është i pasuruar me fibra Tencel™ Lyocell nga pema Eucalyptus. Këto fibra kane veti shumë të mira në përthithje duke ofruar një ambjent gjumi të thatë e të këndshëm. Për higjenë maksimale, këllëfi i jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Cover: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star