Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik & Klasik Silver

Photo
Video
-30%

Jastëku Silver do t'ju dhurojë një mbështetje luksose. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe fortësinë e tij. 2në1 mundësi zgjedhje. Njëra anë ju ofron avantazhet e një jastëku klasik, dhe ana tjetër me material memory ju ofron një mbeshtejte të përsosur. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit dhe për çdo sezon. Lahet në 40°C. Përmasa 40x60cm.

Jastëk Anatomik & Klasik Silver

Çmimi: 5.490 Lekë


Oferta: 3.843 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Silver do t'ju dhurojë një mbështetje luksose. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe fortësinë e tij. 2në1 mundësi zgjedhje. Njëra anë ju ofron avantazhet e një jastëku klasik, dhe ana tjetër me material memory ju ofron një mbeshtejte të përsosur. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit dhe për çdo sezon. Lahet në 40°C. Përmasa 40x60cm.

Më shumë
Detajet e produktit

I përshtatshëm për të përmbushur nevojat tuaja gjatë gjumit.

Jastëku i kthyeshëm Dormeo Silver është pjesë e zgjedhjes së gjumit të plotë që është projektuar për t'ju siguruar një gjumë sa më të shëndetshëm dhe të rehatshëm që të jetë e mundur - përshtatur në mënyrën më efektive për ti siguruar trupit tuaj mbështetjen për të cilën ka nevojë.

Një zgjedhje e veçantë, 2-në-1 që përshtatet me gjumin tuaj.

Ndërtimi unik i këtij jastëku ka një shtresë sfungjer Memory dhe një shtresë Wellsleep® me mbushje mikrofibër të avancuar në mënyrë që çdo anë e jastëkut t'ju ofrojë një ndjenjë të veçantë që ju lejon të zgjidhni midis dy mbështetjeve të ndryshme të gjumit.

  • Pellushi, pjesa e butë që ofron ndjenjën dhe përfitimet e një jastëku tradicional, klasik.
  • Shtresa e sfungjerit Memory ofron mbështetje më të fortë dhe përfitime terapeutike.

Mbështetja forcuese Memory, kundër presionit.

Këllëpët me sfungjer Memory janë të përkryer për të siguruar rehati dhe mbështetje në formën e kokës dhe qafës pa krijuar presion që tendos muskujt dhe strukturat e kockave.

Përfitimiet e mëdha nga mbushja me mikrofibrat e avancuara Wellsleep®

Mbushja me mikrofibrat e avancuara Wellsleep® është jashtëzakonisht e butë, e ajrosshme dhe antialergjike. Struktura e saj unike krijon xhepat e ajrit që i shtojnë volumin jastëkut duke siguruar një ambient shplodhës dhe shumë të rehatshëm.

I përkryer për ata që vuajnë nga alergjitë.

Të dy sfungjerët si Memory dhe me mikrofibra të avancuara Wellsleep® janë antialergjike, për të siguruar një ambient të freskët dhe të pastër gjatë gjumit.

Lartësi e rregullueshme e jastëkut.

Jastëku i kthyeshëm Dormeo Silver ka një mbulesë të brëndshme të pajisur me një zinxhir që ju lejon të rregulloni lartësinë e jastëkut për një mbështetje sa më të mirë të kokës, qafës dhe shpatullave.

I përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gumit: Anësore, Mbrapsht ose me Stomak

Jastëku është i përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit – anësore, mbrapa ose me stomak - dhe është i përshtatshëm për tu përdorur në të gjithë stinët.

Të dhëna teknike
Bërthama sfungjer viskoelastik poliuretan (sfungjer memori), 100% poliestër
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 45% viscose, 55% cotton
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 40 x 60cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star