Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomic Dream Catcher

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Jastëku Dream Catcher i dizenjuar në formë anatomike, përshtatet në mënyrë perfekte me kontrurin e kokës dhe qafës. Me material memory viskozelastik, do t'ju ofrojë rehati dhe mbështetjen e duhur për kokën, qafën dhe shpinën.

Jastëk Anatomic Dream Catcher

Çmimi: 3,380 Lekë


Oferta: 1,014 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Dream Catcher i dizenjuar në formë anatomike, përshtatet në mënyrë perfekte me kontrurin e kokës dhe qafës. Me material memory viskozelastik, do t'ju ofrojë rehati dhe mbështetjen e duhur për kokën, qafën dhe shpinën.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku Dream Catcher i dizenjuar në formë anatomike, përshtatet në mënyrë perfekte me kontrurin e kokës dhe qafës. Me material memory viskozelastik, do t'ju ofrojë rehati dhe mbështetjen e duhur për kokën, qafën dhe shpinën.

Materiali memory përshtatet në mënyrë perfekte me kokën dhe ndihmon në eleminimin e dhimbjeve të qafës. Mbeshtetje e duhur për shpinën, kështu do të bëni një gjumë të qetë e të rehatshem gjatë gjithë natës. Jastëku anatomik është i përshtatshëm për personat që flenë me shpinë ose anash.
Mbulesa e tij është me material pambuk do t'ju ofrojë butësi në prekje dhe sigurisht një ajrose të mirë të jastëkut.

Pjesët anësore të tij janë me material AirX System i cili bën të mundur qarkullimin e ajrit në brëndësi të jastëkut për të siguruar një ambjent të thatë e të freskët gjumi.

Materiali:

  • Pjesa e sipërme dhe e poshtme e këllëfit: 100% pambuk
  • Pjesët anësore: 100% poliester (AirX System)
  • Këllëfi i brëndshëm: 100% poliester
  • Materiali i jastëkut në brëndësi: 100% sfungjer memory viskozelastic
  • Përmasa: 30x50 cm
  • Vetëm këllefi mund të lahet në 40°C
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star