ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Anatomik Bamboo V4

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110052252 SKU: 110052252
Photo
Video
-60%

Bëni netët tuaja edhe më të qeta me një jastëk të ri nga Dormeo®. Bërë nga 100% material memori që merr formen e kontureve të shpatullave, qafës dhe kokës tuaj dhe për të siguruar mbështetjen që ju nevojitet për një shpinë më të shëndetshme dhe të lumtur.

Jastëk Anatomik Bamboo V4

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,596 Lekë

Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Bëni netët tuaja edhe më të qeta me një jastëk të ri nga Dormeo®. Bërë nga 100% material memori që merr formen e kontureve të shpatullave, qafës dhe kokës tuaj dhe për të siguruar mbështetjen që ju nevojitet për një shpinë më të shëndetshme dhe të lumtur.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jastëk më i mirë për shpinën

Jastëkët nuk janë vetëm për të mbështetur kokën, por gjithashtu sigurojnë mbështetjen e fortë që ju nevojitet për të mbajtur qafën dhe shpatullat drejt, dhe kështu të mbani shtyllën kurrizore të lirë dhe me shëndet të mirë. Përveç larjes së këllëfit, është e rëndësishme të zëvendësoni jastëkët tuaj çdo disa vjet, për një mjedis më higjienik gjumi.

Material memory për mbështetje të fortë

Materiali memory është ideal për jastëkët, duke qëndruar i butë por i fortë ndërsa merr formën e trupit, dhe duke siguruar sasinë e duhur të mbështetjes aty ku ju nevojitet. Komoditeti rritet nga forma e jastëkut, me modelin klasik anatomik që ju ndihmon të ju jap një shtyllë kurrizore më të shëndetshme.

AirX dhe bambu për freski

Secila anë e jastëkut është e mbuluar me material Dormeo® AirX System. Është një rrjetë shumë e ajrosshme që lejon ajrin të qarkullojë vazhdimisht në të gjithë vendin, duke siguruar një mjedis të freskët dhe më të thatë për gjumë. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet, përmban fibra bambuje, të cilat ndihmojnë në rregullimin e temperaturës dhe ju do të flini rehat gjatë gjithë natës.

Mrekullia natyrore e bambusë

Bambu është një material me rritje të shpejtë, i gjithanshëm që është përdorur për mijëra vjet dhe është i qëndrueshëm, i natyrshëm dhe biodegradueshëm. Tani është në dispozicion në fibra të buta, shumë absorbuese të viskozës, të cilat mund të rregullojnë natyrshëm temperaturën dhe të thithin lagështi, duke e bërë një ambient më të freskët, më të thatë, të shëndetshëm dhe më të rehatshëm të gjumit për ju dhe të dashurit tuaj, dhe duke parandaluar rritjen e baktereve të dëmshme që mund të shkaktojnë probleme për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme.

Pjesë e gamës së produkteve bambu

Jastëku është me madhësi 30x50cm, dhe mbulesa mund të lahet në 60 °C. Është pjesë e një game të re të produkteve bambu, duke përfshirë jastëkët, jorgan dhe këllëf për të sjellë të njëjtën komoditet dhe stil të freskët në dhomën e gjumit.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star