Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Humidifikues Ajri

Photo
Video
-50%

Për ajër të pastër e të shëndetshëm në shtëpinë tuaj, ne ju prezantojmë humidifikuesin e ajrit Dormeo - elegant, praktik dhe shumë i thjeshtë në përdorim. Kapaciteti i depozitës është 2 litra dhe mund të punojë deri në 16 orë.

Humidifikues Ajri

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Për ajër të pastër e të shëndetshëm në shtëpinë tuaj, ne ju prezantojmë humidifikuesin e ajrit Dormeo - elegant, praktik dhe shumë i thjeshtë në përdorim. Kapaciteti i depozitës është 2 litra dhe mund të punojë deri në 16 orë.

Më shumë
Detajet e produktit

Jetoni më mirë me ajër të pastër

Ajri i ftohtë i dimrit ose vera e nxehtë me ajër të kondicionuar që funksionon gjatë gjithë ditës mund të thajë ajrin në shtëpitë tona, duke çuar në disa probleme shëndetësore. Humidifikuesi i ajrit Dormeo është zgjidhja më e mirë për të rritur lagështinë në dhomë ose në të gjithë shtëpinë për me shumë rehati.

Humidifikuesi Dormeo Air:

  • I pazhurmshëm, mund të përdoret ditën dhe natën
  • Depozitë uji me kapacitet të lartë, mund të punojë deri në 16 orë me një mbushje
  • Fikje automatike
  • Sistem kontrolli me prekje
  • 2 nivele të ndryshme për lagështinë e ajrit
  • Mundësi për ta përdorur me aromaterapi

Kontroll lagështie dhe teknologji ultrasonic

Humidifikuesi Dormeo Air është për të gjithë ata të cilët duan të bëjnë një jetë të shëndetshme dhe të kujdesen më së miri për familjen e tyre. Lagështia vepron si një agjent natyror hidratues që mund të ndihmojë në lehtësimin e shqetësimeve shëndetësore, dhe kështu vepron humidifikuesi i ajrit. Me metodën ultrasonike të teknologjisë së lartë, ajo lëshon në mënyrë efektive flluska të vogla ajri në ajër për ta lagur atë.

Merrni frymë thellë dhe relaksohuni

Kapaciteti i depozitës është 2 litra dhe mund të punojë deri në 16 orë. Falë dizajnit të tij dhe punimit pa zhurmë, mund të përdoret gjatë gjithë natës, dhe nuk do t'ju shqetësojë. Përkundrazi, do t'ju ndihmojë të flini më mirë në një ambjent të shëndetshëm. Ju gjithashtu mund të shtoni disa pika të aromës tuaj të preferuar për tu qetësuar pas një dite të vështirë në punë.

Dizajn funksional, i këndshëm edhe në pamje

Përdorimi i konsumit të ulët të energjisë, kjo pajisje inteligjente në shtëpi është në gjendje të japë automatikisht lagështinë më të mirë në varësi të niveleve aktuale në ajër. Përveç kësaj, Humidifikuesi i ajrit Dormeo vjen në një dizajn modern që të përshtatet në mënyrë të përsosur me dhomën tuaj të gjumit ose ndonjë dhomë tjetër në shtëpinë tuaj.

Sistem kontrolli me prekje dhe fikje automatike

Humidifikuesi i ajrit Dormeo është kompakt, i lëvizshëm dhe shumë i lehtë për t’u përdorur dhe pastruar. Mund ta përdorni me një prekje të vetme dhe gjithashtu fikje automatike kur uji mbaron ose rezervuari i ujit nuk eshte i vendosur. Humidifikuesi ka 2 nivele: të ulët dhe të lartë, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri gjendjes tuaj aktuale. Rekomandohet të përdorni ujë të distiluar ose të zier për standardet higjienike maksimale.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 150x304 mm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star