Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Pajisja Vibroshaper

Photo
Video
-33%

Gymbit Vibroshaper ju ndihmon të digjni kaloritë dhe forconi trupin. Ajo funksionon në bazë të tekonologjise me lëkundje e cila ju ndihmon të humbisni peshë shpejtë dhe në mënyrë të sigurtë. Me 3 nivele intensiteti, 50 kontaktime muskujsh dhe 99 funksione të ndryshme shpejtësie në një pajisje të vetme. Vetëm 10 minuta stërvitje ditore, për një trup perfekt. E pazhurmshme, nuk zë shumë hapësirë.

Pajisja Vibroshaper

Çmimi: 29,990 Lekë


Oferta: 19,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkti ju vjen pas rreth 17-18 ditësh. 05-03-2020
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Gymbit Vibroshaper ju ndihmon të digjni kaloritë dhe forconi trupin. Ajo funksionon në bazë të tekonologjise me lëkundje e cila ju ndihmon të humbisni peshë shpejtë dhe në mënyrë të sigurtë. Me 3 nivele intensiteti, 50 kontaktime muskujsh dhe 99 funksione të ndryshme shpejtësie në një pajisje të vetme. Vetëm 10 minuta stërvitje ditore, për një trup perfekt. E pazhurmshme, nuk zë shumë hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Më pak mundim, rezultat i shpejtë

Vibro shaper ofron lehtësim dhe rezultate të shpejta falë teknologjisë me lëkundje e cila bën të mundur kontraktimin e mbi 50 muskujve për çdo sekond për të pasur një trup të shëndetshëm dhe në formë në pak kohë. Mundësia që të sterviteni më pak por të keni rezultate më të mira në një kohë të shkurtër, dhe jo vetëm kaq - kjo pajisje ka edhe një avantazh tjetër, ju nuk do të ndjeni dhimje por përkundrazi do t'ju lehtësojë dhe do të keni trupin që keni ëndërruar.

Si funksionon Vibroshaper?

Një teknologji e cila është zhvilluar për atletët për të përmirësuar në mënyre efektive stervitjen e tyre, tani është e disponueshme edhe në shumë qëndra fitnesi dhe pse jo edhe në shtëpinë tuaj. Vibrimi shumëdiemsional aktivizion "reflekset e stresit" – një kontraktim i menjëhershëm i muskujve, që në mënyrë të vazhdueshme do të përmirësojë stërvitjen tuaj. Vibrimi penetron thellë në muskujt duke luftuar dhjamin që ndodhet aty, lekura tendoset dhe muskujt forcohen. Ne të njëjtën kohë, kyçet, ligamentet dhe kockat do të lehtësohen. Pesha maksimale e përdoruesit deri në 100 kg.

Perdoreni për ushtrime pasive:

Në këmbë, ulur ose shtrirë në këtë pajisje ju nuk do t'ju duhet të bëni asgjë por në mbrëmje do të shikoni që trupi juaj do të ketë humbur peshë.

Përfshijeni në rutinën tuaj ditore të stërvitjes për rezultate më të mira:

Mund të përdorni Vibro shaper për ushtrime të ndryshme si squats, press-ups dhe step-ups.

Ushtrime për të gjithë trupin

Vibroshaper ofron 3 nivele të ndryshme intensiteti, vibrim shumëdimensional i cili stimulon deri në 50 kontraktime mushkuj për sekond dhe 99 funksione të ndryshme shpejtësie për të stërvitur çdo pjesë të trupit dhe për të marrë rezultate të shpejta. Me këtë pajisje fantastike ju mund:

 • Tonifikoni dhe jepni formë trupit
 • Krijoni muskuj në bazë të tekonologjisë me lëkundje
 • Tendos pjesët problematike të trupit
 • Rrit qarkullimin e gjakut
 • Lehtëson lodhjen
 • Relakson muskujt
 • Rrit dendësinë e mineraleve në kocka
 • Përmirëson metabolizmin
 • Mbron shëndendetin e kyçeve, ligamentet dhe kockat

E përshtatshme për fillestatër dhe personat që ndjekin një rutinë fitnesi

Vibroshaper është dizenjuar për tu shërbyer të gjithë grupmoshave, të dyja gjinive dhe të gjitha niveleve të fitnesit. Ofron 3 programike automatike për stërvitje për fillestarët, ata të cilët nuk kanë shumë kohë dhe një pafundësi mundësish për stërvitje deri në 99 funksione lëkundjesh dhe shpejtesish për profesionistët që mund tja përshtasin rutinës së tyre të fitnesit.

Lehtësi në përdorim dhe nuk zë shumë hapësirë

Vibroshaper operon në bazë të një pulti që e bën edhe më të thjeshtë stërvitjen tuaj, plus ajo punon pa zhurmë dhe askush në familje nuk do të shqetësohet. Dhe nëse nuk do ta përdorni, ju lehetesisht mund ta transportoni, ajo ka rrota dhe nuk zë shumë hapësirë.

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

4

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

iveta

www.topshop.sk

27/04/2018

iveta
Fakt to pomaha. Telo sa vypne. Len mam taky problem ,ze ma boli sanka a zuby. Chcem sa spytat ci ma niekto podobne problemi po cvyceni. Neviem ci dovodom mojich pocitov je vibrovacia plosina. dakujem . Iveta.
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Pokiaľ trpíte bolesťou zubov, tak pohyb na plošine určite tomu neprospieva. Odporúčame vyhľadať lekára a konzultovať bolesť s ním.
Wellneo

Kamila

www.wellneo.cz

25/04/2018

dobry stroj
jednu hvězdičku dolu za cenu, ale jinak je to perfektni a opravdu pomaha po par tydnech jsou videt vysledky

Produktet 2