Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Lopatë Ergonomike Top Shop

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000000424
Photo
Video

Lopata Ergonomike është një lopatë e re, gjeniale me shumë qëllime, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe të gjitha llojet e punëve. Tani e tutje bujqësia, kopshtaria, apo edhe pastrimi i borës në shtëpi do të jetë diçka që do të keni kënaqesi ta bëni!

Lopatë Ergonomike Top Shop
4,290 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Lopata Ergonomike është një lopatë e re, gjeniale me shumë qëllime, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe të gjitha llojet e punëve. Tani e tutje bujqësia, kopshtaria, apo edhe pastrimi i borës në shtëpi do të jetë diçka që do të keni kënaqesi ta bëni!

Më shumë
Detajet e produktit

Më pak presion në shpinë dhe muskuj

Patenta inovative e kësaj lopate unike i jep asaj shumë përparësi funksionale:

  • Doreza e dizajnuar ergonomikisht do të zvogëlojë në mënyrë drastike përkuljen gjatë punës e cila do të ndikojë pozitivisht në muskujt e shpinës dhe shtyllen kurrizore.
  • Doreza e kontrollit e përkulur mundëson perdorim efektiv të lopatës.
  • Për shkak të gjeometrisë inovative, lopata nuk do të rrokulliset kur të ngarkohet.
  • Shiriti është i veshur me material termo për t'ju dhënë një kontroll të mirë dhe të sigurt.
  • Kornizë alumini e lehtë në peshë por e fortë - peshon vetëm 1,5 kg!
  • Baza e lopates e përforcuar i drejton materialet e ngarkuara drejt qendrës e cila mundëson një ngarkesë më të madhe dhe më të ekuilibruar.
  • Lopata Ergonomike është krijuar për të mbajtur peshen më të rëndë në kushte ekstreme.

Lopata Ergonomike është prodhuar me materialet më të mira miqësore për mjedisin dhe për shkak të modelit të tij të lehtë bën një zgjedhje perfekte për çdo person.

Të dhëna teknike
Materiali Alumin

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star